Що нового?

Придбаний Ідеальне обличчя: красиві вилиці і підборіддя (Маргарита Левченко)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 236 ГРН
Учасників: 1 з 16
Організатор: Квітка Квітка
Статус: Збір коштів
Внесок: 15.3 ГРН
6%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модераторідеальне обличчя - це сяючі, щасливі очі і світиться шкіра. Але ці переваги може зіпсувати кілька невеликих деталей-починається обвисання щік (так звані "брильця"), лінія підборіддя, яка стає важкою і менш чітко окресленою. На занятті ви дізнаєтеся, як позбутися від цих проблем. Я розповім про техніки самомасажу і гімнастики, які допоможуть зробити лінію підборіддя легкої, чітко окресленої, а щічки - молодими і пружними.

Три перших ознаки зміни овалу обличчя

Перший і найголовніший - ви бачите чіткі носогубні складки. Вони сигналізують, що риси обличчя змінюються. І не помітити цей перший дзвіночок — велика помилка.

Друга ознака-невеликі зміни ліній обличчя. Наприклад, раніше ви могли наносити рум'яна лінією від скроні до середини щоки, а тепер — на вилицях від рівня середини вуха, тобто нижче.

Третя ознака-чуже обличчя. Наприклад, візуально обличчя стає масивним, або здається, що очі стали менше. Це не зовсім так. Але означає, що лінії обличчя змінюються, "спливають".

Як призупинити зміни лінії скул і підборіддя?
найперший крок-доглядайте за обличчям за всіма правилами. Особливо це стосується вмивання і нанесення засобів догляду по масажних лініях. Якщо цього не робити, то ситуація буде посилюватися. А так-зміни загальмуються.

Другий крок-гімнастика. Вона допоможе активізувати м'язи обличчя, підтягнути лінії скул і підборіддя. Без активної роботи м'язи працюють мало. А це означає, що в них не виробляються корисні речовини, необхідні для відновлення.

Фінальний крок-самомасаж. Він допоможе остаточно розбудити м'язи і повернути процес змін назад. Підтягнути, поліпшити овал обличчя і лінію скул.
На занятті клубу здорових і красивих жінок, я дам техніки відновлення лінії скул і підборіддя:
  • Розповім, як загальмувати процес змін
  • Покажу вправи, що допомагають поліпшити лінії обличчя
  • Дам техніки масажу і самомасажу

Продажник:
http://learn.margaritalevchenko.ru/club
 
Останнє редагування модератором:
Угорі