Що нового?

Набір учасників [[Інфошкола] Маркетолог соціальних мереж. Інтернет-професія по-жіночому (Ірина Ізоточкіна)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 18383 ГРН
Учасників: 0 з 241
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 79.3 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Таргетолог має чотири незаперечні переваги перед іншими фахівцями.
  • У таргетолога вільний графік роботи.
  • Таргетолог отримує значно більше за інших. Середній дохід досвідченого професіонала 100 000 -150 000 рублів на місяць.
  • Таргетологу не потрібно приходити в офіс. Всі завдання виконуються через Інтернет, а значить можна працювати з дому або постійно подорожувати.
  • У таргетолога ніколи не буде конкурентів, тому що клієнтів мало не буває. Навіть якщо у замовника вже є такий співробітник, він все одно зацікавлений у співпраці.
звичайно ж таргетологами хочуть стати всі, проте за статистикою, жінкам ця професія дається значно легше і працюємо ми більш відповідально і професійно, тому я навчаю тільки жінок.
до речі, чому я це роблю і які результати є у мене самої?
Мені вдалося пройти шлях від менеджера в салоні зв'язку з зарплатою в 15 000 рублів, до успішного таргетолога з доходом більше 200 000 рублів на місяць. Цей шлях зайняв у мене трохи більше року і все почалося якраз з відвідування онлайн-курсів. Після курсів, перший час я набиралася досвіду і працювала безкоштовно. Потім поступово брала платні замовлення, поєднуючи їх з основною роботою. Після того, як я освоїлася і мій дохід виріс, пішла з салону зв'язку і працюю на себе.
Я досі дуже добре пам'ятаю момент, коли я зрозуміла, що більше не потрібно йти на роботу, більше не доведеться вислуховувати претензії начальника. Я можу нормально виспатися, зайнятися собою, провести час як хочу. І це не Вихідні, так тепер буде завжди.
Зараз у мене сформувалася дуже велика база постійних клієнтів і не припиняється потік нових. Я з великим задоволенням готова ділитися замовленнями на партнерських умовах з майбутніми таргетологами. Але щоб бути впевненою в якості роботи, я навчаю цієї професії сама і довіряю тільки тим, хто пройшов мій безкоштовний курс і просунуту програму.
до речі, чому я це роблю і які результати є у мене самої?
Мені вдалося пройти шлях від менеджера в салоні зв'язку з зарплатою в 15 000 рублів, до успішного таргетолога з доходом більше 200 000 рублів на місяць. Цей шлях зайняв у мене трохи більше року і все почалося якраз з відвідування онлайн-курсів. Після курсів, перший час я набиралася досвіду і працювала безкоштовно. Потім поступово брала платні замовлення, поєднуючи їх з основною роботою. Після того, як я освоїлася і мій дохід виріс, пішла з салону зв'язку і працюю на себе.
Я досі дуже добре пам'ятаю момент, коли я зрозуміла, що більше не потрібно йти на роботу, більше не доведеться вислуховувати претензії начальника. Я можу нормально виспатися, зайнятися собою, провести час як хочу. І це не Вихідні, так тепер буде завжди.
Зараз у мене сформувалася дуже велика база постійних клієнтів і не припиняється потік нових. Я з великим задоволенням готова ділитися замовленнями на партнерських умовах з майбутніми таргетологами. Але щоб бути впевненою в якості роботи, я навчаю цієї професії сама і довіряю тільки тим, хто пройшов мій безкоштовний курс і просунуту програму.
https://privatelink.de/?https://vk.com/targetwomanbiz
 
Угорі