Що нового?

Набір учасників Інтимна гімнастика Кегеля з гінекологом (Євгенія Назімова, Анжеліка Теселкіна)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 732 ГРН
Учасників: 0 з 23
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 33.1 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор


Якщо ви боїтеся чхнути на роботі і не виходьте з дому без прокладок, а гуляти віддаєте перевагу недовго і недалеко від будинку, вам знайомі симптоми, з якими хоч раз в житті стикається 95% жінок. Але тільки деякі з них можуть в цьому зізнатися своєму гінеколога! Мені про це пишуть учениці - адже онлайн часто легше розмовляти на деліктані теми, ніж очі в очі.

Ось ці прояви:
  • рідкісне або щоденне нетримання
  • часті походи в туалет, хворобливі позиви
  • сухість, свербіж, печіння, втрата чутливості
  • слабкий тонус кишечника, гази, звуки – і в найнесподіваніших місцях: на роботі, на прогулянці, на побаченні...
  • тягнуть болі в попереку або в низу живота
  • млявість або, навпаки, гіпертонус інтимних м'язів
  • втрата інтересу до сексу, зниження лібідо
  • важкі припливи
  • опущення внутрішніх органів. Загроза операцій
  • опущення органів черевної порожнини і малого тазу.
  • З цим треба щось робити! Але що?
А ви знали, що огляд у гінеколога повинен включати обов'язкову діагностику сили м'язів?
І що, якщо підтримувати ці м'язи в тонусі, можна уникнути неприємних проявів менопаузи в 80 випадках з 100?
Звідки я це знаю? Звичайно, від гінеколога!

Друг і партнер нашої школи idanceballet, гінеколог ендокринолог з 20-річним стажем Євгенія Назімова радить:
  • проходити огляд у гінеколога не рідше 1 разу на 6 місяців,
  • На прийомі робити діагностику тонусу інтимних м'язів,
  • зміцнювати м'язи тазового дна, особливо, якщо УЗД показало опущення органів малого таза,
  • дотримуватися правил сексу в дорослому віці,
  • регулярно зміцнювати жіночі м'язи вправами Кегеля під наглядом гінеколога
Так, знаю, що не в кожній районній поліклініці можна зустріти хорошого гінеколога. І що тепер-махнути рукою на здоров'я? Але ж воно все одно нагадає про себе ще більшим опущенням або навіть випаданням органів малого таза, загрозою операції, яка може тільки скорегувати симптоми, але не повернути все, як було.
Одними ліками і прокладками не обійтися! Треба зміцнювати інтимні м'язи ! Тільки сильні пружні м'язи зможуть підтримувати в тонусі органи і всі функції, над якими ви втрачаєте контроль через пологів, травм, проблем з хребтом і гормонами.

Я із задоволенням представляю Вам наш новий онлайн-курс "інтимна гімнастика Кегеля з гінекологом".
Його підготувала на моє прохання Євгенія Назімова-практикуючий лікар, через руки якої пройшли більше 12 тис пацієнток.

Сьогодні і ще 4 дні спеціальна ціна для наших передплатниць: всього 1990 замість 7990р.

результати курсу після регулярних занять 3-4 рази на тиждень по 5-10 хвилин:
  • сильні інтимні м'язи в будь-якому віці
  • яскраві відчуття у вас і вашого чоловіка почнуть вовращаться
  • симптоми нетримання, гази поступово підуть у минуле
  • швидке відновлення після важких пологів, операцій, опущення органів
  • більш легке протікання клімаксу
чому я рекомендую цей курс всім без винятку жінкам? Дивіться самі:

з рук гінеколога з 22-річним стажем Ви отримуєте:

  1. професійні тести на діагностику інтимних м'язів: будете точно знати, наскільки все добре чи погано;
  2. точні техніки вправ Кегеля-це спеціальна інтимна гімнастика, яку рекомендують всі гінекологи без винятку;
  3. зрозумієте, що, як і скільки разів робити саме вам - це точно безпечно, ви собі не нашкодите;
  4. Більше не треба шукати інтимні тренування в Інтернеті-все буде всередині курсу;
  5. 3 рівня складності і різні схеми тренувань, можливість регулювати навантаження: зміцните інтимні м'язи, досягайте бажаних результатів, контролюйте свої відчуття!
  6. огляд інтимних тренажерів: прості, електронні і з мобільними додатками-використовуйте сучасні технології для хорошого ефекту!
Цей курс відмінно доповнить будь-яку Програму по поставі і жіночому здоров'ю. Особливо буде корисний, якщо ви вже пробували інтимну гімнастику, але результат вас розчарував.

Програма курсу:
  1. Діагностика сили м'язів за Оксфордською шкалою
  2. аналіз результатів діагностики та стратегія подальших дій
  3. аналіз факторів, що провокують слабкість м'язів тазового дна і їх усунення
  4. схеми тренувань м'язів піхви/3 рівня складності
  5. Додаткові техніки для ускладнення і максимізації ефекту
  6. види тренажерів для інтимних м'язів (міостимулятори, конуси, мобільні додатки для інтимних тренувань та ін.)
  7. рекомендації по підбору тренажера
у програму включені два бонуси,які дозволять багаторазово підсилити ефект від інтимних тренувань:
  1. Практикум від Анжеліки Теселкіної "вибудовуємо таз і хребет правильно для ефективного усунення симптомів слабкості тазового дна"
  2. відео-урок "самодіагностика і вибудовування тазу"
Старт 5 липня


https://privatelink.de/?https://idanceballet.ru/kegel_course
 
Угорі