Що нового?

Придбаний [iTeacher] Ваш квиток на To The Moon! Розбір із самостійного знаходження крипто-діамантів (2023)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 12350 ГРН
Учасників: 1 з 66
Організатор: Маргот Маргот
Статус: Збір коштів
Внесок: 194.6 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Маргот

Организатор


Існує багато курсів про криптовалюту, як ним користуватися, як торгувати нею і т.д. Але ще не було жодного такого курсу, який би наочно показав на реально існуючих продуктах, як самостійно знаходити майбутні крипто-геми та збагачуватися на них. І бажано на живій практиці.

Мій курс кардинально відрізняється від усіх інших. Це докладний аналіз трьох реально існуючих товарів.
Історія двох із них розвивається прямо зараз.
Третьому проекту ще судилося вплинути на всю криптоіндустрію, але ми з вами вже зможемо переглянути і проаналізувати весь шлях його розвитку до сьогодні.
"Стоп!, - скажете ви. - Я вже мільйон разів чув про проекти, які обіцяли посунути у бік ютуб, зробити блокчейн-супер-соцмережу, перевернути ринок блокчейн-ігор і ще багато чого красиво сказаного. І всі вони виявилися фуфлом!"
Розумію вас, і скажу, що ми не розглядатимемо черговий Buzcoin (скамовий крипто проект Ольги Бузової). Більше того, прошу звернути увагу - ми розглядатимемо не так самі проекти, як деталі навколо них, які й вибудовують реальну перспективу в майбутньому.

Яким би перспективним не був проект, що б про нього не говорили, ми більше довіряємо не публічним словам, а закулісним моментам.
Я розповім вам у всіх деталях, як ми копалися в цих проектах, дізнавалися секретні нюанси, вистежували ланцюжки знайомства членів команди з вищим селебріті і навіть заводили знайомства із самими розробниками, щоб вигадати від них ще більше інсайтів тощо. Але давайте по порядку.
Упевнений, кожен з вас прагне до лайфчейнджа - можливості, яка б круто змінила ваше життя на краще. Бажано за допомогою грошей.
Однак якщо ви не виявилися спадкоємцем багатія або не виграли джекпот у лотереї, доводиться мати справу з суворою реальністю.
І все ж таки нам з вами пощастило жити в часи великих можливостей. Потрібно лише підійти до них з розумом.
У моєму житті такий кардинальний лайфчейндж стався 2 роки тому, коли завдяки грамотно проведеному ресерчу (не тільки моєму) вдалося розглянути майбутній гем і купити його за ціною кожного токена менше 0,01 $. Сьогодні ціна цього токена трохи вища за 1$. Тобто свої вкладення я збільшив сто разів!
Ті, хто вже брав участь у моїй іншій складчині із заробітку на нейромережах, знають, що я даю напрочуд якісну, зрозумілу для всіх інформацію, розкладену по поличках, без води, дуже ДЕШЕВО і за принципом "з перевищенням" - тобто даю навіть більше чим обіцяв.

Отже, напевно, кожен із вас чув історії про те, як хтось зробив цілий стан, вдало вклавшись у криптовалюту.
Ключове слово тут "вдало", оскільки ви не чули історії 99% криптоентузіастів, які залишилися, які втратили всі свої гроші на криптовалюті. А ви думали звідки 1% везунчиків отримує гроші? Їхні придбані гроші - це втрачені гроші всіх інших "інвесторів". Гроші перетікають з одних рук до інших, принцип цієї гри дуже простий.
Тепер 1% "переможців", що залишився, розділимо у співвідношенні 95% і 5%.
95% везунчиків – це ті, хто зайшов у конкретну криптомонету без свого DYOR (Do Your Own Research – "Роби Своє Власне Дослідження"). Тобто вони поклалися на чиюсь думку, яка в інших 99% випадків виявлялася помилковою, але саме в даному випадку ця думка потрапила до точки (випадково). 5% - це ті, хто включив свій мозок. Вони не полінувалися провести власний повноцінний ресерч, і дійшли висновку, що рано чи пізно крипто-актив, що розглядається, дасть сильне зростання в ціні. У результаті, через якийсь час, вони зібрали врожай у вигляді прибутку від продажу активу, що багаторазово подорожчав.

"Так ти скажи, купувати чи ні? Якщо ти купив, то і я куплю, а якщо ти не купив, то я теж не купуватиму"
- це фраза-мем типового крипто-хом'яка, якому ліньки напружувати мозок і розбиратися в блокчейнах і "бетховенах". Швидше він з радістю довірить свої кревні гроші думці першого-ліпшого крипто-шиллера, який без адекватного глибокого аналізу просто ляпнув у прямому ефірі, що така монета дасть 1000х (тисячократне зростання, для тих, хто не зрозумів). Тобто хом'яки зазвичай не думаючи купують крипто-актив за порадою друга, крипто-блогера з ютубу або чиєїсь реклами. Це все одно, що грати в лотерею з ймовірністю виграшу 1 до 100, а то й 1 до 1000 – ваші шанси вкрай малі.

У моєму курсі ми розглянемо реально існуючі приклади, які ще не вистрілили, але мета мого курсу - не порада до покупки, а навчити вас НЕ ВТРАТИТИ ГРОШІ на криптовалютному ринку.
А для цього вам потрібно навчитися відсівати зерна від полови.

 
Угорі