Що нового?

Набір учасників [[Я є] про відносини з любов'ю (Анастасія Яковлєва)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 2206 ГРН
Учасників: 0 з 73
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 31.4 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

У нас у всіх були відносини. Щасливі і не дуже, різні. І кожна з нас хоче бути щасливою. Ми шукаємо любов, не знаходимо або знаходимо. Ми змінюємо чоловіків, відносини, виходимо заміж, народжуємо дітей і... втрачаємо контакт з чоловіком. Ми збираємо образи, придушуємо почуття, відмовляємося від себе і своїх інтересів, шукаємо компроміси.
Ми стаємо нещасливими, незадоволеними і роздратованими. Відчуваємо себе самотніми і збитковими. Втрачаємо інтерес до себе, своєї жіночності і сексуальності - у нас переривається контакт з собою, а слідом - здатність бути в контакті з чоловіком. Ми віддаляємося один від одного - і відносини руйнуються. Це замкнуте коло, з якого є вихід.

ви отримаєте:матеріали марафону "про відносини з любов'ю" (лекції, техніки, вправи)
Цей марафон для Вас, якщо ви народилися жінкою, якщо ви хочете побудувати благополучні відносини і передати цей досвід своїм дітям
підійде для тих, хто хоче: відновити контакт з собою, своєю жіночністю, сексуальністю і здатності вибудовувати благополучні відносини з чоловіком 30 днів лекцій, технік, вправ і відповідей на питання в живому форматі.
цей марафон допоможе вам, якщо:
  1. ви заміжня, але не відчуваєте задоволеності шлюбом
  2. ви з чоловіком віддалилися один від одного, і хочете відновити близькість
  3. ви хочете побачити приховані потенціали, якими володієте
  4. ви хочете навчитися вибудовувати відносини з чоловіком, формувати міцну прихильність
  5. ви хочете розвинути свою жіночність, краще відчувати себе і чоловіка
  6. ваші стосунки з чоловіком охололи, стали відстороненими
  7. ви часто зриваєтеся на близьких і відчуваєте провину і сором
  8. ви емоційно залежні, відчуваєте себе дитиною у відносинах
  9. ви відчуваєте напругу, відчуваєте себе матір'ю у відносинах
  10. ви втратили сексуальний потяг до чоловіка або чоловік до вас
  11. ви хочете, щоб ваші діти бачили приклад благополучних відносин між батьками
  12. ви хочете зустріти" свого " чоловіка і побудувати відносини з ним
  13. ви готові взяти на себе відповідальність за своє життя і своє майбутнє
1. Свідомий і несвідомий вибір партнера: як ми вибираємо чоловіків насправді і чому вибір ніколи не випадковий.
  1. Травма ідентичності, прихильності, емоційна, сексуальна. Відносини крізь травму. Відносини поза травмою.
  2. Поранена жіночність. Спотворена жіночність.
  3. Причини уникнення і відсутності сексуальних відносин в парі.
  4. Позиція "матері" у відносинах з чоловіком. Гіперконтроль, тривога, Опіка, вторинні вигоди і наслідки.
  5. Позиція "дитини" у відносинах з чоловіком. Залежність, тривога, безпорадність, вторинні вигоди і наслідки.
  6. Відчуття "я погана", "мені самотньо", "я нікому не потрібна", "я брудна", "Мене кинуть" і несвідоме програмування ставлення до себе.
  7. Первинні, вторинні і перейняті почуття в парі. Чому важливо в них розбиратися і як вони впливають на відносини.
  8. Переривання контакту в парі. Відносини на відстані, відносини "як сусіди", відносини" як родичі "і"заради дітей".
  9. Ревнощі і зради. Коханці і коханки. Вторинні вигоди і несвідоме виштовхування партнера з пари.
  10. Подружжя і материнство. Відносини після народження дітей. Як не втратити подружжя, обмінявши його на материнство і в підсумку не залишитися ні з чим.
  11. Потреби і бажання партнерів. Як відрізнити одне від іншого, донести це до чоловіка, почути його у відповідь і зміцнити відносини.
  12. Агресія відкрита і прихована (пригнічувана) агресія в парі. Причини, форми прояву і шляхи вирішення.
  13. Модель "жертва-агресор"," жертва-агресор-рятувальник " у відносинах. Про причини розвитку моделі і способи виходу з неї.
  14. Емоційне, сексуальне, економічне та фізичне насильство в парі. Причини побудови абьюзивних відносин і вибору партнера.
  15. Системні лояльності і повторення батьківського сценарію у відносинах.
  16. Негативні послання і установки про чоловіків, жінок і відносинах як програма долі.
  17. Негативні проекції на партнера. Перенесення суб'єктивного негативного досвіду з відносин з батьками і відносин з колишніми на справжні відносини з чоловіком.
  18. Вина і сором у відносинах. Труднощі встановлення контакту, прояву ініціативи, налагодження комунікації.
  19. Низька самооцінка, відчуття" я нікому не потрібна"," мене не можна любити"," Я не гідна любові","я не красива"/" погана " та ін.
  20. Страх покинутості( залишеності), емоційна залежність, несвідоме переривання контакту і самопрограмування.
  21. Формування зони довіри і безпека у відносинах.
  22. Автономність і злиття в парі. Особисті межі. Повага простору, потреб та інтересів один одного.
  23. "Мамині сини" і "татові дочки": Третій зайвий. Про нюанси побудови відносин в умовах наявності значущої батьківської фігури у одного з партнерів.
  24. Переривання контакту в парі через інтимне листування, соцмережі, ігри, сайти знайомств, алкоголь.
  25. Що чоловік і жінка "повинні" один одному у відносинах і як полягає несвідомий і свідомий контракт.
  26. Відчуття знедоленості в парі. Як воно з'являється, в наслідок чого, як відрізнити реальну проблему від проекції і перестати відчувати себе знедоленою..
  27. Образи в парі. Реальні обставини і вторинні вигоди перебувати в скривдженому стані.
  28. Відносини на відстані (дистантні відносини). Уникнення близькості в парі. Вторинні вигоди і нюанси побудови відносин.
  29. Переривання контакту: залипання в соцмережах, комп'ютерні ігри, конфлікти, маніпуляції, алкоголь.
  30. Жертовність у відносинах. Життя "заради іншого". Маніпуляція. Наслідки для особистості, для відносин, для дітей.
  31. Аніма і Анімус. Жіноча і чоловіча складова жінки. Цнотливість і сексуальність. Цілісність.
  32. Хороший контакт і ефективна комунікації в парі. Зони відповідальності партнерів.
https://privatelink.de/?http://centerzhizni.ru/page11935984.html
 
Угорі