Що нового?

Придбаний Як без ліків вилікувати виразку шлунка і 12-палої кишки за 1-2 дні (Галина Соболевська)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 328 ГРН
Учасників: 0 з 10
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 34.1 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

У клітинах всіх здорових живих організмів – від рослин до тварин і людини-вода знаходиться в клітинах і в міжклітинному просторі в дегазованому стані. Це означає, що в ній міститься на 70 відсотків менше розчинених в ній газів – кисню, вуглекислого газу, азоту та інших.

Як тільки в силу різних причин відбувається розгерметизація здорових тканин організму в результаті порушення їх цілісності при старінні, через стреси, куріння, несприятливих хімічних і екологічних факторів, при недостатньому або надмірному харчуванні, отруєнні власними думками (так-так, при цьому виробляються цілком реальні хімічні сполуки!), відразу ж відбувається всмоктування рідинними середовищами тканин цих 70 відсотків газів.

Такий стан клітинної і позаклітинної рідини я називаю станом"природної водойми". В організмі, в різних його системах утворюються болота і болітця, висловлюючись алегорично, – якась живильне середовище для патогенних мікроорганізмів. Ось і бенкетують, пошкоджуючи тканини все більше і більше, утворюючи ерозії, виразки, стимулюючи переродження клітин, всякі хеліко-бактерії, стафілококи, стрептококи, хламідії та інша гидота. Боротьба з ними за допомогою антибіотиків схожа на рішення поганого ЖЕКу – затоплені підвали обробляються від комарів отрутами замість осушення.

  1. Буквально кілька склянок спеціально приготовленої води виліковують виразку шлунка і 12-палої кишки. Відновлюється робота підшлункової залози, печінки, нирок, передміхурової залози, серця і судин.
  2. напій "зцілення" лікує також і запалені ясна, стоматити, надає негайну допомогу при харчових отруєннях.
  3. експерименти показали, що напій "зцілення" усуває мігрені, застуди, остеохондрози, радикуліти, алергії.
  4. зафіксовано значний омолоджуючий ефект.
  5. допомагає при алкогольних і наркотичних, інших психосоматичних ураженнях при поєднанні з методом структурування. (додається як бонус). На хворих злоякісними ураженнями вода має цілющу дію, якщо проведені:
  6. глобальне очищення організму від шлаків з моєї книги "повне очищення організму".
  7. ментальне очищення структурованою водою від Енерго-інформаційних вірусів з моєї книги "таємниці води" (додається як бонус).
  1. Буквально кілька склянок спеціально приготовленої води виліковують виразку шлунка і 12-палої кишки. Відновлюється робота підшлункової залози, печінки, нирок, передміхурової залози, серця і судин.
  2. напій "зцілення" лікує також і запалені ясна, стоматити, надає негайну допомогу при харчових отруєннях.
  3. експерименти показали, що напій "зцілення" усуває мігрені, застуди, остеохондрози, радикуліти, алергії.
  4. зафіксовано значний омолоджуючий ефект.
  5. допомагає при алкогольних і наркотичних, інших психосоматичних ураженнях при поєднанні з методом структурування. (додається як бонус). На хворих злоякісними ураженнями вода має цілющу дію, якщо проведені:
  6. глобальне очищення організму від шлаків з моєї книги "повне очищення організму".
  7. ментальне очищення структурованою водою від Енерго-інформаційних вірусів з моєї книги "таємниці води" (додається як бонус).
Вкрай ефективна, як недавно з'ясувалося, така вода і для зовнішнього застосування у вигляді примочок або ванночок на хворі місця, в тому числі і на обпалені ділянки тіла. Для приголомшливого косметичного ефекту робляться теплі компреси на обличчя, шию і декольте на 10 хвилин. (Всі зморшки розгладжуються, правда, тільки на кілька годин. Для стійкого результату необхідні додаткові заходи для очищення і омолодження всього організму. Детальніше-в моїх книгах "повна система очищення організму", "еліксир життя" та ін.

Продажник:
 
Угорі