Що нового?

Придбаний Як "читати" чоловіків. 2017 (Пилип Литвиненко)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 364 ГРН
Учасників: 0 з 23
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 16.5 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор


це просто жахливо, коли жінки наївно довіряються і віддають всю себе чоловікові, який надалі виявляється зовсім не тим, за кого себе видавав на початку відносин.

Все це безповоротно забирає дорогоцінні роки життя, залишаючи лише глибокий душевний біль.

І я прекрасно знаю, що це таке, так як постійно чую про це від жінок на своїх індивідуальних консультаціях.

І працюючи з великою кількістю жінок, я точно знаю, що такі помилки допускає приблизно 80% жінок не залежно від соціального статусу, рівня освіченості або віку.

ФАКТ: 90% жінок помиляються при виборі чоловіка для серйозних стосунків!

І це підтверджується не тільки офіційною статистикою шлюбів/розлучень, а й неофіційними даними, коли більшість жінок визнають, що не відчувають себе щасливими у відносинах.

Жінки погоджуються на відносини з чоловіком навіть не знаючи його справжніх особистісних якостей. Наприклад, чи надійний він? Чи здатний він на досягнення амбітних цілей і фінансове зростання? Чи прагне він в реальності створити сім'ю і чи зможе він її забезпечувати? Чи готовий він брати на себе відповідальність і проявляти ініціативу як в справах так і в стосунках? Чи зможе він бути хорошим батьком і вірним чоловіком? І багато іншого...

Більшість жінок безвідповідально підходять до вибору супутника життя, безтурботно покладаючись на свої почуття, або "фільтрують" чоловіків по поверхневим зовнішнім критеріям.

Як прищепило, жінки швидко закохуються і вибирають тільки "серцем", не порадившись з "головою", що, як показує практика, в більшості випадків закінчується невдачею в особистому житті. І рано чи пізно голову все-таки доводиться включати, щоб вибратися з безглуздих, тупикових відносин.

Інакше їм доводиться терпіти нелегке життя і знаходити "розумні" пояснення, що це "моя доля", карма або випробування, яке їм необхідно пройти. Не бажаючи усвідомити і визнати той факт, що вони просто вибрали не того чоловіка.

Очевидно, що якимось чином потрібно навчиться розбиратися в чоловіках, "читати" їх справжні якості за максимально короткі терміни, щоб не "вляпатися" і не витратити свої кращі роки!

і тут виникає питання: а як це зробити?

https://privatelink.de/?http://itcgenesis2.ru/kak-chitat-mujchin#oplata
 
Угорі