Що нового?

Як купити курс??

Квітка

Модератор
Команда форуму
дд. там треба написати що готові оплатити і чекати організатора
 

Ponka26

New member
дд. там треба написати що готові оплатити і чекати організатора
Ось посилання
 

boichik17

New member
Доброго дня! Хочу купити курс https://skladchina-ua.com/threads/13-ключей-к-силе-Ключ-7-Вольт-и-отливка-воском-Владислав-Череватый.182233/
Написав в темі готовий оплатити відповіді немає
 
Готова оплатити прям зараз, організуйте, будь-ласочка)

 

AnnI

New member
Будь-ласка організуйте складчини за цим курсом:

В нього статус придбаний. Потрібно лише організувати, та надати доступ тим, хто записався у ці складчини, а таких людей багато. Чекаю вже більше тижня. Готова оплатити.
 

Oxana17

New member
Доброго дня. Підкажіть,я хочу купити 2 курса, вони придбані, навіть організатор є, але кнопки оплатити немає та ніхто мені не пише реквізити в смс. Не розумію як отримати курс?
 

Oxana17

New member
Доброго дня. Чи активний цей сайт? Чи у когось вийшло щось купити? Мені ніхто ніде не відповідає, в службі підтримки теж тиша, прямого зв'язку з організаторами немає, кнопки оплати немає, повідомлення з реквізитами ніхто не пише. Чи є сенс чогось чекати, чи краще шукати в іншому місті?
 

Квітка

Модератор
Команда форуму
дд. там треба написати що готові оплатити і чекати організатора. У службі підтримки пишіть, ми там відповідаємо
 

Oxana17

New member
дд. там треба написати що готові оплатити і чекати організатора. У службі підтримки пишіть, ми там відповідаємо
Доброго дня. В том то і біда що організатори вже є, мені пощастило що не треба їх шукати. І я так і зробила: написала що готова оплатити. Але тиша(

Видайте, будь-ласка, реквізити, хочу і можу оплатити, і вже дивитися матеріал. Дякую)

Зв'язку з іншим організаторами прямого немає.
 
Доброго дня, підкажіть, як купити курс, якщо він придбаний, є організатор, але він не дає реквізити для оплати= не надає матеріал. Скільки чекати?
 

Квітка

Модератор
Команда форуму
дд. організатор зазвичай з'являється від однієї години до трьох тижнів. Різні бувають ситуації.
 
Доброго дня, підкажіть, будь-ласка, я чогось не розумію...як купити складчину, якщо вона придбана, Є організатор, але він не надає реквізити для оплати= не надає матеріал.
Скільки чекати? Я особисто залучила 5 людей в цю складчину щоб її отримати= всього в ній 7 людей (зі мною та ще людиною яка була до мене записана), всі чекають, всі готови оплатити щоб отримати матеріал. В чому проблема? Коли ми отримаємо реквізити і матеріал?
Сайт і так практично мертвий в плані людей. Тільки кожного дня створюються нові складчини. Але я не розумію навіщо? Якщо з існуючими і так не можливо розібратися: з форума бачу що люди місяцями чекають отримання придбанних матеріалів!😢 І організатори при цьому ще пишуть: залучайте людей. Який тоді сенс в цьому? Якщо не можливо отримати матеріал та кожен крок треба буквально вимолювати?:oops:

 
Угорі