Що нового?

Придбаний Як оцінити ринок стартапу. Тариф для всіх (Олена Протасова)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 11030 ГРН
Учасників: 0 з 42
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 273.1 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
Привіт! Мене звуть Олена Протасова, і зараз я буду говорити з вами, як нормальна людина, а не черговий експерт, який хоче вам щось продати.

Ви потрапили на сторінку мого курсу. Він крутий. Я написала його, зробивши сотню дослідницьких проектів для стартапів. Я знаю, як робити оцінку ринку проекту.

Якщо ви зайшли на сторінку, то швидше за все, ви вже в курсі, що таке оцінка ринку, і навіщо вона вам.

Це найкращий практичний матеріал по темі в усьому Інтернеті. Так чітко про оцінку ринку стартапу ще ніхто не говорив. Я не хвалюся. Так кажуть компанії, з якими я працюю.


Для кого курс
для стартапів і людей з ідеями, які потрібно оцінити в грошах

ви хочете:
  • оцінити ринок проекту
  • краще розібратися в ринку
  • показати інвесторам або партнерам потенціал вашого бізнесу
це курс:
  • не має обмежень на сферу проекту або етап його розвитку
  • допоможе зробити підготовчу роботу перед запуском або зростанням бізнесу
що Ви отримаєте на курсі
  • Порядок в голові і в дослідницьких документах
  • Кейси як порахувати ринок для реальних стартапів
  • впевненість у бізнесі що йому є куди і як рости
  • аргументи для партнерів та інвесторів про потенціал бізнесу
  • фідбек автора за розрахунками і завданнями
  • сертифікат про проходження курсу

Програма курсу

Програма розроблена для інтенсивної самостійної роботи протягом
декількох тижнів, і ви можете вибрати зручний темп самостійно. Кожен урок складається з лекційної та практичної частини. На кожне виконане завдання ви отримаєте розгорнутий фідбек
  • 1 модуль. Типологія методів оцінки
  • 2 модуль. Головний інструмент TAM-SAM-som
  • 3 модуль. Якість даних
  • 4 модуль. Де брати дані
  • 5 модуль. Покроковий гайд по оцінці
1 модуль. Типологія методів оцінки


Це заняття-широкий погляд на питання оцінки ринку проекту. Ви зрозумієте оцінку як окрему прикладну сферу знань. У вас з'явиться уявлення про головні методи оцінки та їх цілі: для чого і для кого ми вивчаємо ринок.

Урок претендує на дотримання принципу MECE (Mutually Exclusive & Collectively Exhaustive): нічого іншого для формування навички оцінки ринку вам не буде потрібно. Наступні заняття-це рух вглиб, в специфіку методів. Широкий же огляд можна обмежити цим уроком.
2 модуль. Головний інструмент TAM-SAM-som


Цей урок повністю присвячений головному інструменту оцінки ринку-TAM SAM som. Цей метод варто сприймати не як формальну процедуру або послідовність обов'язкових дій, а як практичне керівництво: з чого почати, яку інформацію Шукати, як перевіряти якість результату.

Важлива частина уроку полягає в розумінні, що не існує "правильної" відповіді на питання про розмір ринку. Результат завжди залежить від вашої інформованості, глибини занурення в ринок, конкретності формулювання ринку та інших параметрів. Підсумок оцінки може змінюватися/доповнюватися з плином часу.
3 модуль. Якість даних


Цей урок пояснить вам, що метод оцінки ринку проекту (спосіб порахувати) не так значущий для кінцевого результату, як джерело даних для розрахунків. Процес пошуку та відбору джерел для дослідження недооцінений підприємцями.

Дані впливають на результат, а це значить, що від уміння відрізняти якісні дані від неякісних - безпосередньо залежать наші майбутні бізнес-рішення.
4 модуль. Де брати дані


Найбільш ПРИВАТНЕ питання на старті роботи над оцінкою ринку-це " а звідки брати інформацію? невже, просто з відкритих джерел?"

Так, все, що вам потрібно, ви зможете знайти самостійно без звернень до консультантів або покупки дорогих аналітичних звітів. Звучить як погана реклама, якби не було правдою.

У цьому уроці вас чекають чіткі рекомендації інструментів і джерел для оцінки/аналізу ринку проекту. Замість пошуку" в лоб "в пошукових системах, ми будемо пробувати відразу стукати в"потрібні двері".

5 модуль. Покроковий гайд за оцінкою


Роби раз, роби два,... робіть шість.

Цей урок дає вам вичерпний гайд по процедурі оцінки, і доводить, що прості питання про ваш бізнес на кшталт "яку користь я приношу" або "яку проблему вирішую" - дійсно важливі не тільки для розвитку бізнесу, але і для будь-якої дослідницької роботи на його старті.

В кінці-великий кейс з практики startupfairy, щоб гайд з теоретичного матеріалу став максимально прикладним.
https://privatelink.de/?http://startupfairy.ru/market
 
Угорі