Що нового?

Придбаний Як правильно просити чоловіка. Відповіді на питання (Євген Жучков)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 133 ГРН
Учасників: 0 з 12
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 11.5 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Давайте заглянемо за мінімалку!

Школа відносин для жінок

Що?
Щотижневі вебінари в мережі Інтернет, на яких ми розбираємо одну вузьку тему з області відносин жінки з чоловіком. Ви задаєте питання - я на них відповідаю.

Де?
Вам не треба нікуди йти або їхати. Заняття проходять прямо у вашому комп'ютері. Посилання на вхід і пароль Ви отримуєте щопонеділка на вашу пошту.

Коли?
Заняття проводяться в один і той же час-щопонеділка о 21-00 по Москві. Вкрай рідко бувають невеликі зміни в розкладі.

як?
На одному занятті ми розбираємо певну тему, на наступному - відповідаємо на питання учасниць. Потім знову-тема, потім - відповіді на питання. Тему задає ведучий. Питання-учасниці.

навіщо вам потрібно брати участь?

1. У школі ви зможете швидко отримати необхідну освіту по темі відносин з чоловіком.
Таку освіту вам ще ніхто і ніколи не давав у Вашому житті.
2. Ви станете набагато позитивніше і набагато впевненіше в собі.
А це означає, що тепер ви станете набагато успішніше у Вашому особистому житті.
3. З кожним заняттям Ви будете підвищувати рівень вашої майстерності в побудові якісних відносин.
Кожне заняття-це ще одна сходинка у вашому розумінні чоловіків і чоловічої поведінки.

Хто проводить заняття?
Всі заняття проводжу я, Євген Жучков.

Я жіночий наставник і тренер, 6 років займаюся з жінками, допомагаю їм підвищити самооцінку, повірити в себе і побудувати успішні відносини з чоловіком.
Якщо ви поки ще не дуже добре мене знаєте, - найкращий спосіб познайомитися зі мною - це заглянути на мій YouTube-канал (там ви знайдете більше 1150 моїх відео по темі відносин).
Щоб знайти мій YouTube-канал, наберіть в пошуку YouTube 2vmeste або канал Євгена Жучкова.

Беремо 21 урок в запису: як правильно просити чоловіка. Відповіді на питання.
https://privatelink.de/?http://2vmeste.ru/katalog/
 
Угорі