Що нового?

Придбаний Як продавати легко і дорого 2.0 (Ірина Подрез)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 11030 ГРН
Учасників: 1 з 104
Організатор: Квітка Квітка
Статус: Збір коштів
Внесок: 110.3 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор




Вже у вересні буде випущена оновлена версія першого ступеня нашої Програми з побудови системи продажів"як продавати ЛЕГКО і ДОРОГО"

Заповнюючи цю анкету, Ви отримаєте можливість бути в числі перших студентів, а також отримати найвигіднішу пропозицію!

Ця програма буде містити в собі 2 модуля:
  1. Як продавати легко
  2. Як продавати дорого
І найголовніше-вона буде адаптована по нішах

Найчастіші питання, які мені задавали протягом року-це " а як ПСИХОЛОГУ... ", "А як ЮРИСТУ ...", "А як астрологу ...", "А як лікарю ..."

Тому я вирішила створити перший! Адаптований по нішах продукт і підготувати цільові приклади, розбори конкретних дій і схем для 5 напрямків (поки їх 5, може, буде трохи більше, якщо хтось не впишеться в ці 5 напрямків)

  1. Тверді ніші (економісти, юристи, таргетологи, маркетологи - скрізь, де є цифри)
  2. М'ЯКІ ніші (б'юті, дизайн і те, де складно упакувати кейси в цифрах)
  3. Езотерика (астрологи, нумерологи, дизайн людини і так далі. Це можна продавати АДЕКВАТНО, без зашквара і магії)
  4. Допомагають професії (психологи, коучі, репетитори, лікарі і всі, кому соромно продавати, бо Я ж допомагаю)
  5. Продюсери (спеціально виділила вас в окремий напрямок, щоб розібрати, як вам самим себе продавати експерту і як вам продавати руками експерта)
ЗАКРИТИЙ СТАРТ ПРОДАЖІВ БУДЕ ВЖЕ НА ПОЧАТКУ СЕРПНЯ!
Відкритий продаж розпочнеться ближче до кінця серпня

Стандартна ціна буде починатися від 30.000 рублів і підніматися етапами

https://instagram.com/stories/ira_podrez/2621173672100288357?utm_source=ig_story_item_share&utm_medium=share_sheet
 
Останнє редагування модератором:
Угорі