Що нового?

Придбаний Як продавати освітні продукти в лоб. Пакет самостійний (Ян Воскресенський)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 9700 ГРН
Учасників: 30 з 30
Організатор: Квітка Квітка
Статус: Набір учасників
Внесок: 336.3 ГРН
100%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
Как продавать образовательные продукты в лоб. Пакет самостоятельный (Ян Воскресенский)

Як продавати освітні продукти в лоб

онлайн-школа Яна Воскресенського

Це великий навчальний курс розрахований на 2,5 місяці, я даю вам доступ до зідзвонів на 4 місяці, під час якого ви повністю зрозумієте бізнес-модель та метод DirectSell і зможете запустити продаж своїх освітніх програм. Тому що розумію, наскільки вам іноді важливо мати додатковий час для вирішення своїх питань на допомогу від мене.

Для кого

я створив цей курс та кому він буде корисним?

Експерти, автори курсів або ті, хто хоче ними стати

Моя схема продажу навчальних курсів в лоб ідеально підійде для всіх авторів, які вже продають свої навчальні програми або тільки хочуть розпочати свій освітній бізнес. Продаж навчального курсу в лоб відбувається досить швидко та не потребує великих інвестицій у трафік. Все, що ви сьогодні потратите на рекламу, вже завтра повернеться до вас із прибутком, а воронку можна зробити власними силами майже безкоштовно. Розпочавши продаж курсів в лоб, ви отримуєте стабільний приріст лояльної аудиторії, яка далі буде дуже добре купувати всі ваші освітні програми, навіть на високих чеках. Якщо ви не знаєте, з чого почати продаж ваших онлайн-курсів або не знаєте як масштабувати те, що у вас є, то ця схема саме для вас!

Блогери, які заробляють на запусках або хочуть почати заробляти на своєму блозі

Заробляти на запусках - це круто, але досить виснажливо. Потрібно постійно шукати нову аудиторію та вигадувати сценарії для якісних прогрівів. Погодьтесь, що це не тривіальна задача, яку з кожним днем робити все важче і важче.

Я не пропоную змінювати вашу схему роботи, яка вже приносить вам гроші, я пропоную її доповнити моєю моделлю DirectSell, так ви зможете не тільки отримати стабільні продажі і прибуток щодня, а ще й природним способом активно збільшувати аудиторію вашого блогу. Абсолютно всі блогери, які впровадили мою модель, відмічають активний приріст аудиторії та збільшення активності в сторіс й під постами.

Власники онлайн-шкіл або продюсери, або ті, хто мріє ними стати

В інфобізнесі існує всього декілька схем продажу навчальних продуктів. Це запуски на прогріту аудиторію та продаж на холодний трафік через вебінари. Я пропоную вам доповнити це моєю моделлю DirectSell. Це відносно нова та дієва схема, яка при правильному підході може кратно збільшити ваш прибуток. Конверсії після впровадження моделі DirectSell вражають. Тільки уявіть: трафік, який купує перший дешевий продукт, потім з конверсію 32% купує наступний дорогий продукт через автовебінарну воронку. А для тих, хто мріє стати продюсером та заробляти на запусках онлайн-курсів інших авторів, - це найкращий спосіб розпочати свій шлях без великих фінансових вкладень. Для прикладу - для запуску вебінарної воронки вам потрібно щонайменше 3000$, а запустити курс за моєю схемою можна або майже безкоштовно, або на суму до 300$

Програма курсу:

Модуль 1 "Прибуткова схема запуску"
Модуль 2 "Створення курсу"
Модуль 3 "Упаковка продукту, який купують"
Модуль 4 "Копірайтинг, що продає"
Модуль 5 "Створення лендингу, що продає"
Модуль 6 "Технічна реалізація проекту"
Модуль 7 "Створення рекламних креативів"
Модуль 8 “Запуск та оптимізація рекламних кампаній у FB/INST”
Модуль 9 “Оптимізація результатів та підвищення прибутку”
Модуль 10 “Додаткові продажі”
БОНУС: Розробка чат-боту для вашого курсу.


Пакет
«Самостійний»


  • 10 лекцій
  • Доступ до теоретичних лекцій ви отримаєте відразу після сплати
  • Записи зідзвонів 5-х потоків (більше 100 зідзвонів)
  • Чат для підтримки та спілкування
  • Корисні матеріали, референси та база підрядників
https://directsell.site/lob/
 
Останнє редагування модератором:

g88

New member
Можна надіслати скрин або інший доказ, що курс є реально придбаний?
 

Lita12

New member
Або давайте знайдемо ще 7 друзів кого ми можемо додати в список , щоб ми могли придбати ?
 

Квітка

Модератор
Команда форуму
Якщо хтось хоче стати організатором, то напишіть в службу підтримки
 

wwwonder

New member
Доброго дня, а коли можна оплатити і отримати матеріали? Я бачу вже набралося 30 користувачів. Дякую
 

Advisor

New member
Шановна адміністрація форуму. Вже набрали потрібну кількість учасників, тож або робіть складчину або признайте що не в змозі та закрийте її.
 

OlenaUmka

New member
Шановна адміністрація форуму. Вже набрали потрібну кількість учасників! Хочу оплатити курс.
 
Угорі