Що нового?

Придбаний Як стати стилістом і заробляти на улюбленій справі (Роман Мідний)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 1067 ГРН
Учасників: 0 з 12
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 92.5 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Про тренінг

Для багатьох Професія стиліста здається казкою. Якщо вірити обіцянкам різних курсів, то це і престижно, і весело, і платять непогано. Однак серед випускників численних курсів стилістів менше 10% надалі активно працюють в цій професії, а відчутного успіху домагаються одиниці. Вся справа в тому, що для того, щоб відбутися в професії стиліста, недостатньо орієнтуватися в типажах і трендах (хоча і без цього нікуди), потрібно навчитися знаходити спільну мову з людьми, правильно вибудовувати свої відносини з клієнтом, навчитися розуміти, що люди дійсно мають на увазі, коли говорять зовсім інше, і т.д. і т. п. головна складність в роботі стиліста в тому, що до нього приходить людина, незадоволений собою, а не тільки своїм гардеробом, і значить результатом роботи повинен стати не тільки новий образ, але і нове відчуття себе. Це важка копітка робота, яка вимагає великих сил з боку стиліста.

Через нерозуміння самого процесу роботи з клієнтом у стилістів виникають одні й ті ж питання:
  • Чи достатньо я знаю для того, щоб працювати з людьми? Страх перед роботою, невпевненість у своєму багажі знань
  • Чи можу я брати за це гроші? Відсутність розуміння своєї цінності як фахівця, невпевненість у своїй цінності
  • Як зробити це стабільним бізнесом? Відсутність розуміння принципів заробітку стиліста
  • звідки беруться клієнти? Відсутність розуміння принципів залучення та утримання клієнтів
я займаюся консультуванням вже 8 років і точно знаю відповіді на всі ці питання. Саме своїм досвідом успішного ведення бізнесу в цій сфері я хотів би з вами поділитися на своєму першому семінарі для стилістів під назвою "Як стати стилістом і заробляти на улюбленій справі". Немає двох однакових історій успіху, але всі вони підкоряються одним і тим же законам. Саме про ці закони ми і будемо говорити.

Програма семінару:

  • Селф-брендинг. Як визначити свою спеціалізацію і представити себе клієнту?
  • клієнтська база. Звідки беруться клієнти і куди вони потім діваються?
  • гроші. На чому заробляють стилісти?
  • помилки, які коштують грошей. Помилки, через які ми втрачаємо клієнтів і гроші.
що Ви отримаєте в результаті?
  • після відвідування семінару ви будете знати про всі підводні камені в роботі стиліста і зможете спланувати розвиток власної кар'єри в цій сфері.
  • ви зрозумієте, як правильно позиціонувати себе для своєї цільової аудиторії.
  • ви дізнаєтеся, як напрацювати клієнтську базу і успішно монетизувати свої навички.
  • ви зможете уникнути фатальних помилок, через які стилісти втрачають час, гроші і клієнтів.
  • після проходження курсу Ви зможете скласти план розвитку вашого власного бізнесу з урахуванням специфіки вас як стиліста і особливостей вашої цільової аудиторії.
https://privatelink.de/?http://stylist.medny.ru/?utm_medium=email&utm_source=main&utm_campaign=stylist-may18&utm_content=start-top
 
Угорі