Що нового?

Придбаний Як створювати і упаковувати десятки інфопродуктів (Юрій Курилов)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 2170 ГРН
Учасників: 0 з 114
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 19.8 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Переглянути вкладення 26938

прихований контент для користувачів Aurora.
Натисніть, щоб розкрити...

я пам'ятаю, як "народжував" свій перший недорогий онлайн-курс. "Пологи" були настільки болісними, що я навіть найняв людину, яка допомагала мені приводити мої думки в порядок. Процес зайняв кілька тижнів.
Зараз програму для подібного курсу я можу накидати за одну годину. А далі працюватиму над дрібними деталями вже під час його проведення.

Не буду сперечатися, що частково це заслуга великого досвіду. Але почасти і розуміння багатьох принципів, про які Якби я знав раніше, мої "пологи" нової програми пройшли б куди швидше і легше.
Я раз по раз зустрічаю експертів, в чиєму репертуарі всього 2-3 сіреньких продукту, які ледь продаються. При цьому це зовсім не пов'язано з їх слабкою експертністю.

аж Ніяк немає. Кожен з них може годинами розповідати щось цікаве і цінне в своїй темі.

мені СТРАШНО уявити, скільки ви втрачаєте...
Мені страшно уявити, які суми грошей втрачають щороку тисячі експертів, нічого не роблячи в тому, що стосується створення нових продуктів і розширення своєї продуктової лінійки.
Так, вони активно працюють над підвищенням своїх продажів...

тільки не з того боку!
Хтось бере активну участь в онлайн-конференціях, хтось вкладається в трафік. Хтось ходить по курсах на тему продажів і запусків. Ось тільки результати часто не особливо змінюються. Ще пару років тому я зрозумів 2 важливих ідеї


 
Угорі