Що нового?

Придбаний Як відбудуватися від конкурентів (Ніна Елесіна)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 364 ГРН
Учасників: 0 з 7
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 54.1 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Багато хто задав мені це питання, спостерігаючи, як проект LIFEMNN розвивається. Кілька місяців я аналізувала свій досвід, витягуючи головне і формулюючи відповідь. Поясню, чому так довго і чому це так важливо.

Брендинг і позиціонування – занадто абстрактні поняття. Просто перегляньте дослідження на цю тему, щоб зрозуміти: ніхто не пропонує конкретних інструментів. Те, що бренд - це про емоційний зв'язок зі споживачем-знають багато; але мало хто розуміє, як вибрати притягальну емоцію, транслювати її в проекті і, головне, як зробити її унікальною! Моїм завданням на цьому вебінарі було дати ясні практичні рекомендації. Даних інструментів ви не знайдете в книгах – це виключно мій досвід, набутий завдяки проекту lmnn і PR-освіти.
перший блок — позиціонування.
1. Як знайти своє позиціонування? Пропоную чотири дослідження, результати яких дадуть повну картину про необхідний проекту посил і перспективною саме для вас ніші на ринку. Кожне дослідження розбирається покроково і проілюстровано конкретними прикладами.

другий блок – брендування.
2. Поетапно розглядаємо всі складові бренду. Кожен елемент проілюстровано кількома прикладами як послуг, так і товарів. Крім того, всі частини бренду мають чіткі визначення і наведені в єдину схему.
Елементи нетипові, оскільки сформульовані виключно з мого досвіду. Наприклад, я не розповідаю, що таке цінності бренду в звичному розумінні, а говорю про те, як знайти неочевидну цінність проекту і транслювати її протягом усього життя бренду.
Переважна більшість Instagram-акаунтів транслює очевидні цінності-якщо продають торти, то говорять про роль десертів у нашому житті. Це очевидно. Це у всіх. Це не чіпляє.
Другу частину блоку присвятимо виявленню унікального посилу вашого бренду завдяки трьом конкретним інструментам, проілюстрованим таблицями. Їх заповнення за підсумком вебінару і дасть необхідний результат. Концентруємося не на теорії, а на практиці!

третій блок-впровадження в контент
3. Навчу впроваджувати посил бренду в текстовий контент: так, щоб у людей виникали чіткі асоціації та аргументи на підтримку вашого бренду.
Крім того, поділюся типологією нових видів контенту, сформульованих командою проекту lmnn. Ми зрозуміли, що продають пости в тому вигляді, в якому вони були раніше, – вже неефективні, і створюємо продає контент на основі переконливого і ціннісного. Я покажу, як дані формати допомагають передавати комунікаційні посили і будувати бренд.
Тут же розберемо сторітеллінг, емоційні та корисні пости. Але теж абсолютно з іншої точки зору. "5 порад по догляду за собою" - це не корисний пост, а" вбивця " вашого аккаунта!
Після вебінару ви отримаєте робочі зошити з тезами і практичними завданнями. Доступ до запису онлайн-зустрічі надається на три місяці.
 
Угорі