Що нового?

Придбаний Як влаштуватися на хорошу роботу (Олександр Чижов, Віктор Фомін)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 1434 ГРН
Учасників: 0 з 4
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 372.9 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
Курс допоможе в ситуаціях
  • я-новачок і взагалі не маю уявлення, як побудувати свою кар'єру
  • я-непоганий фахівець, але останнім часом багато розмірковую про те, куди далі рухатися в своїй роботі
  • мені не вистачає підтримки зворотного зв'язку і тактовних "стусанів", як у фітнес-залі при роботі з тренером
шість причин "чому"

1. Практичність і зрозумілість

Листи засновані на особистій практиці, підкріплені конкретними прикладами, а методики перевірені на інших людях.
Створення портфоліо, прокачування навичок, заклад корисних зв'язків, правильні відгуки на вакансії — все це оформлено в покрокових інструкціях, написаних простою мовою.

2. Комфортна атмосфера
Одна з проблем ринку-в профдеформації. Деякі експерти і роботодавці відразу поставлять на вас хрест, якщо ви щось трохи неправильно зробили, тому що для них ці речі очевидні.

3. Дві точки зору
Для того, щоб розсилка стала ще кращою, я запросив у співавтори Олександра Чижова — успішного підприємця і автора надуспішної програми "Контент-маркетинг в соцмережах".
Саша мало працював у наймі, але йому є, що сказати з точки зору роботодавця.

4. Ефективні знання
Всі найкрутіші продукти виростають з реального болю. Все найкраще люди роблять "для себе".
Цей курс з'явився не тому, що нам з Олександром страшенно хотілося витратити 100 годин на його обговорення і написання. А тому, що найм ефективних і кмітливих фахівців все ще є постійним болем ринку. Тут немає іншого виходу, окрім як брати справу в свої руки і вирощувати таких людей самостійно.

5. Справжнє спілкування, а не липа

Бувають курси, де обіцяють підтримку викладача, але його рідко можна зловити і він довго перевіряє домашки.
У нас не так. Я завжди присутній в чаті і відповідаю на питання + кидаю в чат багато додаткової корисної інформації.

6. Допомога з працевлаштуванням
Теорія без практики мертва. Я буду допомагати вам знайти роботу. Не можу на 100% гарантувати результат, це не залежить тільки від мене. Але ж сенс же не в тому, щоб ви просто прочитали листи і нічого з цим не зробили.
А в тому, щоб ми разом досягли фінального успіху.
Люди, яких я навчав, вже працюють в Oracle, Cossa.ru, агентствах і декількох цікавих стартапах, що змінюють свої галузі.
https://privatelink.de/?https://chizhov.io/welljob
 
Угорі