Що нового?

Придбаний Як впливати на людей (Павло Зигмантович)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 2942 ГРН
Учасників: 0 з 37
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 82.7 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Як впливати на ЛЮДЕЙ

Багато людей хочуть контролювати інших людей. Буквально: одна людина щось сказала, інша негайно зробила саме це. Але люди не роботи,контролювати їх неможливо. Можна намагатися примусити їх слухатися силою або намагатися ними маніпулювати. Результат завжди буде один-людям це буде не подобатися. Наприклад, ми не можемо змусити іншу людину зробити щось добре, він все одно буде саботувати роботу. А потім обов'язково помститься за примус. Але все-таки рішення, яке дозволяє впливати на інших людей

Соціальною психологією вироблено дуже велика кількість прийомів, що направляють поведінку людини в потрібне русло. Вони не дозволяють легко і миттєво змусити людину щось зробити (інакше це було б насильство, примус), вони не дають гарантії успіху (інакше це були б маніпуляції), але ці прийоми сприяють тому, що люди будуть більш чуйні по відношенню до вас. Якщо ще простіше, то є певні прийоми вирішення проблем спілкування між людьми таким чином, щоб всім від цього було добре.

Навіщо потрібен тренінг

Тренінг дозволить вам значно полегшити своє життя. І життя оточуючих вас людей. Навіть в найпростіших побутових питаннях, на кшталт домовленостей з дружиною, дітьми або батьками в сім'ї або з підлеглими, колегами і керівництвом на роботі.

Я розповім вам виключно наукові факти, які виявлені, багаторазово перевірені і застосовані на практиці. І їх може використовувати кожен

Я описую всі техніки і методики простою і зрозумілою мовою. Я прагну зробити свій тренінг максимально зрозумілим і доступним для людей. Так, щоб ви могли відразу після тренінгу почати застосовувати отримані знання.

Як показує практика люди легко справляються з освоєнням всіх цих знання.

Що буде на тренінгу

На тренінгу буде не так багато вправ (як це не парадоксально), але я дам структуровані системні знання (як зараз люблять говорити "дорожню карту") за всіма сучасними технологіями соціальної інженерії. Сюди входять такі питання:

Як створити почуття довіри і взаєморозуміння

Як керувати людьми, щоб їм і вам це подобалося

Як заразити людину своїми ідеями

Як зробити так, щоб вас чули і відгукувалися на ваші прохання

Як створити собі хорошу репутацію

Як зробити так, щоб люди охочіше йшли вам на зустріч

І головне. Я пропоную саме такий формат, тому що знаю, що на тренінгу не можна нічому навчитися. Навчитися чогось можна тільки використовуючи знання у власному реальному житті. Тому основну роботу ви будете робити між заняттями, а в спеціальній закритій групі я буду відповідати на ваші запитання, допомагати і підтримувати. Якщо ви будете запам'ятовувати, конспектувати, впроваджувати в своє життя знання, отримані на заняттях, то ваші результати будуть дуже хороші.

Пропоновані на онлайн-тренінгу процеси не трансформаційні, а освітні. Так, тут буде багато бадьорості та енергії, це - приємний побічний ефект. Емоційний підйом без дисципліни пройде, а я хочу, щоб у вас залишилися тверді, конкретні навички. Тому будемо працювати активно і багато.

https://privatelink.de/?http://zygmantovich.com/products/influence/index.html
 
Угорі