Що нового?

Набір учасників Як забути колишнього? Пакет Глибинний (Віра Устинська)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 732 ГРН
Учасників: 0 з 35
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 21.8 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

дізнайся як ти можеш забути колишнього назавжди абсолютно самостійно і швидко, знайти свободу і почати нові щасливі відносини.

кожна друга жінка не може відпустити зв'язок з колишнім
  • моніторить соціальні мережі
  • Не може відпустити минулі відносини
  • постійно прокручує в голові як все могло б бути інакше
  • знижується самооцінка
  • пригноблені, апатичні стани тривають місяці, і навіть роки
  • депресія, почуття покинутості, не потрібності і навіть не бажання жити
я вітаю тебе на цій корисній сторінці. Мене звати Віра Устинська, я-трансформаційний тренер, провідник енергій, спікер міжнародних конференцій, проводжу приватні та групові консультації.

Моя місія-допомогти якомога більшій кількості людей стати щасливими, повноцінними особистостями в сфері призначення, здоров'я, фінансів, творчості і відносин, жити і радіти життю. Вже 16 років я працюю з людьми щодня, допомагаючи їм у вирішення їх складних життєвих і професійних завдань. Однією з них є тема розставань. Безумовно, всі хочуть бути щасливими, але, на жаль, не завжди так виходить відразу. Читаючи, ці рядки я точно знаю, що тобі зараз дуже важко і боляче. Ти відчуваєш себе втраченою і нікому не потрібною. постійні думки про колишнього:
  • Не можу забути його, немає нікого краще
  • з ним погано, а без нього ще гірше
  • він не дає мені побудувати нові відносини
  • Хочу піти, але не відпускає
  • боюся залишитися одна
  • були спільні плани, а тепер не знаю що робити
  • відчуваю, що нікому не потрібна
    все це ти прокручуєш в голові постійно.вони не дають тобі спокою і дуже мучать безсонням і нервовим напруженням. Образа, розчарування, почуття провини і не розуміння чому все так сталося переслідують тебе. Життя стало безглуздим і сірим. Головою ти розумієш, що треба продовжувати жити далі, але на душі важко, а в серці біль. Можливо, ти вже спробувала самостійно вирішити цю проблему, але чомусь поради подруг з мережі не допомогли. Випробувавши всю цю біль самостійно, а так само на прикладі моїх клієнтів, я знаю точно, що тобі допоможе забути колишнього назавжди, позбутися від усіх тривог і депресивних станів. Найголовніше почати нові щасливі відносини. Для тебе я приготувала дієві та ефективні практики як впорається з цим самостійно і швидко, вирішивши цю проблему раз і назавжди.

    https://privatelink.de/?https://forget-ex.ru/
 
Угорі