Що нового?

Придбаний Як закохати в себе чоловіка (Валерія Агінська)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 2574 ГРН
Учасників: 0 з 128
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 20.9 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор




Програма курсу:


- визначаємо свої обмежуючі установки, які заважають чоловікам закохатися в вас

- Свідомий і несвідомі механізми закохування людей один в одного

- Як зрозуміти і використовувати образ ідеальної жінки для конкретного чоловіка

- Мови любові і як зрозуміти якою мовою розмовляти з чоловіком

- Топ 5 технік розгойдування на емоції чоловіка по відношенню до себе. "Емоційні гойдалки"


- покрокова практична інструкція з 5 етапів по закоханню чоловіка своєї мрії

- розбираємо базові потреби чоловіків і їх очікування від жінки. Як для конкретного чоловіка стати цінною жінкою

- Смертельні помилки в спілкуванні з чоловіком, зробивши які ви зруйнуєте ваші відносини.


Формат видачі матеріалу: відеофайл Mp4

відгуки про курс:

Вероніка, 38 років:
відкрила для себе відповіді на багато питань, які не могла знайти довгий час. Виконувала техніки за методикою Валерії, все зробила абсолютно по інструкції. Чоловік, який мені подобався на роботі, спершу зацікавлено спілкувався, потім запросив на побачення, а потім вже якось саме все закрутилося. Спасибі, я насправді так багато почерпнула для себе корисної інформації. Я змогла заглянути всередину себе і подивитися що там. Всім рекомендую цей відеокурс, його необхідно послухати і зробити висновки не тільки для відносин, але і для самої себе.

Маргарита, 25 років:
Відеотренінг запам'ятався тим, що він повністю застосуємо до життя. Всі техніки можна брати і застосовувати в повсякденному житті. Все дуже добре зрозуміло і структуровано. І, звичайно, дуже корисно. Дуже сподобалося роз'яснення мов любові. Особливо хочу відзначити, що вплив тренінгу відчувається ще дуже довгий час, інформація як би розкривається поступово, коли пробуєш це в реальному житті. Я змогла звернути увагу кращого друга на себе і вийшла з френдзони, в якій перебувала вже 3 роки. Чоловік побачив у мені справжню жінку, а не свого пацана, як це було весь цей час. Завдяки Вам, у нас справжня любов, така, яку можна побачити тільки в кіно. Дякую за все!

Євгенія, 34 роки:
Відеотренінг повністю виправдав всі мої очікування! Завжди приємно послухати професіонала своєї справи і використовувати її знання в своєму особистому житті. У тренера вийшло конкретне і зрозуміле керівництво до дії, як то кажуть, нічого зайвого. Особисто для мене стало одкровенням, що можна підштовхнути людину до любові, використовуючи спеціальні техніки. Тепер я дуже добре розумію, чому у мене постійно не складалися стосунки. В цілому, після осмислення всієї отриманої інформації, якимось чином змінилося моє мислення в цьому питанні. Я готова до любові, до емоцій і почуттів, які так давно чекала.

Віра, 27 років:
я закохалася в одного молодого чоловіка і не знала, що робити. Мені здавалося, що я йому подобаюся, він розмовляє зі мною набагато частіше, ніж з іншими дівчатами, але активно за мною не доглядає. Ми перебували в одній компанії, часто бачилися. Дівчини у нього не було. Він був з усіма цілком добрий, милий і ввічливий, без конкретних переваг. Я шукала в інтернеті інформацію, що ж робити, зізнатися чи в любові відразу або якось підготувати грунт. Цей курс мені допоміг знайти питання на цю відповідь. Я також навчилася будувати з самого початку відносини, які мене влаштовують. Я потренувалася за тими техніками, які дає тренер у відеотренінгу. Я рада і щаслива, тому що ми разом. Спасибі Валерії за все, що вона робить для нас – дівчат.






https://privatelink.de/?https://www.aginskaya.com/psihologicheskie-kursy/vlubit
 
Угорі