Що нового?

Придбаний Як знайти чоловіка своєї мрії і створити з ним щасливу і гармонійну сім'ю (Інеса Власова)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 1691 ГРН
Учасників: 0 з 73
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 24.1 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
як знайти чоловіка своєї мрії і створити з ним щасливу і гармонійну сім'ю
Увага! Даний курс повністю відрізняється від курсів "як вийти заміж", яких безліч в Інтернеті і абсолютно не має аналогів. Тут немає рекомендацій з приводу: що одягнути, як себе вести, де познайомитися, які у чоловіків секрети і т.п. Це ти і так зможеш знайти у вільному доступі.
Вся справа в тому, що вищеперелічене - вдруге! Я не сперечаюся, що "зустрічають по одягу". Природно, звертати увагу на свій зовнішній вигляд і манеру поведінки потрібно, але це не є головним. Можливо ти бачила приклади як не блищить красою жінка або дівчина стає дружиною дуже пристойного чоловіка і задавалася питанням " чому так?"Тому що, спочатку для того, щоб успішно вийти заміж важливо володіти не модельною зовнішністю і секретами управління чоловіком, а важливо вміти користуватися своїм мисленням.
Саме мислення, свідомість, підсвідомість, назви як хочеш...створює сам факт твоєї зустрічі з бажаним чоловіком і подальше його бажання одружитися на тобі. Первинно це повинно бути в твоїй карті свідомості і тоді успіх неминучий. Але як же завантажити це в карту? Як це працює? Ось в цьому-то і все питання.
Я не буду просити тебе повторювати афірмації, робити карту мрії або візуалізувати бажане. Я покажу тобі щось інше і дуже важливе для тебе, для твого щасливого заміжжя і взагалі подальшого життя. Це як в народі кажуть :" Не народися красивою, а народися щасливою" після проходження цього курсу ти саме народишся заново і щасливою! Багаторічні дослідження роботи мислення і свідомості людини, дозволяють мені зараз з упевненістю тобі про це сказати! А тепер читай уважно!
дорога подруга!
Якщо ти з якихось причин вирішила, що тебе більше не влаштовують відносини з тим партнером, який є зараз або може його немає зовсім, то я можу допомогти тобі знайти чоловіка твоєї мрії і показати як створити з ним гармонійну сім'ю побудовану на любові і повазі.
Я покроково покажу тобі, що потрібно зробити, щоб ця зустріч відбулася і все склалося просто чудово.
Можливо тобі здається, що для цього потрібно докласти якихось особливих зусиль. Це не зовсім так. Безумовно, стежити за своїм зовнішнім виглядом, це просто мається на увазі за замовчуванням. Але це не те, що потрібно для можливості зустрічі з чоловіком твоєї мрії. Чому?
Ця зустріч повинна бути в твоїй карті свідомості і це найперше з чого слід почати! Адже тобі ж не хочеться зустріти хоч кого-небудь. Швидше за все у тебе є свої переваги і побажання до майбутнього чоловіка.
А то як кажуть в народі:"вийти заміж не напасти - лиж би з чоловіком не пропасти". Тому ми спочатку будемо шукати з тобою саме того хто тобі потрібен.
Я тобі скажу, що в реальності іноді бувають казусні ситуації, де люди знайомляться незалежно від зовнішнього вигляду. Наприклад, моя знайома знайшла свого чоловіка коли йшла вздовж дороги і плакала тому, що вже півроку не могла забути свого чоловіка який кинув її заради коханки. На вулиці йшов дощ і раптом ззаду зупинилася машина з неї вийшов чоловік приємної зовнішності і запитав: "Дівчина, я можу вам допомогти?
Давайте я вас підвезу". Оскільки в той момент їй було просто байдуже і дуже погано вона сіла в машину і він відвіз її додому. Як потім з'ясувалося він теж півроку тому розлучився з дружиною і теж переживав з цього приводу. Оскільки в душі у нього було поганенько, вид плаче людини викликав резонанс і він зупинився, хоча навіть не бачив її обличчя. У підсумку вони почали зустрічатися і полюбили один одного, вже одружені 12 років.
У моєму житті теж була історія коли я зустріла свого чоловіка зовсім не в парадній формі. Я була в гостях у друзів, ми парилися в лазні і тут заїхав знайомий господаря. Я сиділа в передбаннику в звичайному халатику і з скуйовдженим волоссям і природно без макіяжу. Але наші очі зустрілися і цього було достатньо. Ми прожили разом 15 років.
Однією з моїх клієнток, якій я допомагала створювати майбутні щасливі відносини чоловік просто допоміг винести сумки з маршрутки і в підсумку став її чоловіком.
А ось ще одна історія про дівчину, яка приїхала в Москву шукати своє щастя. Вона ходила по офісах у пошуках роботи, а потім знайшла забезпеченого чоловіка. Зараз має все, про що навіть боялася мріяти.
Як же це можливо? Може треба народитися щасливою знову запитаєш ти? Ні!
Я знаю багато історій жінок у яких було дуже важке дитинство, але в підсумку вони отримали досить успішну особисте життя і щасливі в шлюбі. Вони створили сім'ї з чоловіками, які їх повністю влаштовували.
Тут є якийсь секрет? Так! Секрет дійсно є! Сьогодні у тебе є можливість дізнатися цей секрет і побудувати відносини про які ти мрієш.
Секрет полягає в твоєму мисленні. Тут тонка грань і якщо її не знати ти будеш зустрічати просто не своїх чоловіків, яких потім будеш всіляко прагнути переробляти і змушувати відповідати твоїм очікуванням.
Таку картину ми можемо спостерігати в багатьох парах. Спалах пристрасті, загс, а далі взаємні претензії на відповідність очікуванням. Але, в той же час ми бачимо пари які разом багато років і жувут дуже дружно. Чому? Та тому що кожен з них свого часу просто зустрів саме свою людину.
Просто тому, що його мислення і свідомість було налаштовано вірно. Якщо хочеш назви це щасливістю. Але я скажу тобі з упевненістю, що це не так. Це всього лише вірна настройка інструменту який даний кожному від народження - це твоє мислення.
Безвідповідально користуючись цим найважливішим інструментом ти отримала саме те, де ти зараз.
Для того, щоб змінити цей стан необхідно спочатку налаштувати цей інструмент. Саме це я і пропоную тобі зробити.
курсі Я не буду розповідати банальних речей, вони є у відкритому доступі в Інтернеті. Це щось із серії як одягнутися, психологія чоловіків, імідж, впевненість в собі і т.п. Це ти зможеш знайти скрізь.
Я дам тобі простетовану протягом останніх 9 років технологію залучення потрібного чоловіка в твоє життя, яка осонована на механізмах взаємодії свідомості людини з навколишнім світом. Зараз це стали називати квантова психологія, ти можеш детально подивитися в інтернеті, що це таке.
Ти побачиш як мислення формує ситуації які з тобою відбуваються, ти чітко усвідомлюєш механізм за яким ти притягувала чоловіків. Ну і природно зміниш його на потрібний, щоб вже через 2-3 місяці, а то і раніше отримати ту людину про яку давно мріяла.
Технологія покаже тобі помилки, які ти допускала при спостереженні і візуалізації подій, ти побачиш як ти сприймала поточні події і як слід це зробити правильно, щоб отримати потрібний результат.
Курс складається з 3 випусків в аудіо форматі. Аудіофайли у форматі mp3 і ти зможеш прослухати їх на будь-якому пристрої або прямо на екрані свого компьтера.
Випуск 1 у цьому випуску ти виявиш свій напрямок, яке привело тебе в поточну точку. Я наочно на прикладах покажу тобі як це робиться. Для чого це потрібно?
Справа в тому, що усвідомити помилку необхідно, щоб позбутися від неї. Якщо її завалити новою інформацією і залишити неусвідомленою, то ти дозволиш їй функціонувати і далі. У реальному житті ми можемо бачити подібні приклади. Людина отримала позитивну інформацію, начебто все зрозумів, але почавши застосовувати отримує результати точно такі ж як і раніше. Він продовжує насичуватися інформацією в надії, що завтра все буде по - іншому. Але на жаль цього не відбувається, інформація просто складується, а результати йдуть по-старому.
Безліч дівчат вивчають тему Як успішно вийти заміж, але хороші результати виходять всього лише у одиниць. Чому? Якраз з тієї ж самої причини. Не прийшло усвідомлення помилки! Це насправді дуже важливо.
До тих пір поки помилка, системний збій в мисленні не усвідомлений, він буде продовжувати функціонувати і усунути його можна тільки усвідомленням і переосмисленням. Все що ти глибоко усвідомлюєш перестає мати над тобою владу. У цьому випуску ми пройдемо з тобою разом цей найважливіший крок.
Випуск 2. Тут я допоможу тобі зрозуміти, що потрібно для банального поняття "гармонія у відносинах". Я покажу тобі як знайти свої точки гармонії і як зрозуміти які точки дожни бути у бажаного тобою чоловіка.
Ти зможеш скласти повну картину гармонійних відносин. Відразу тобі хочу сказати це не одне і те ж, що і любов. Гармонійні відносини дарують радість і щастя, а просто любов це потужна емоція, яка далеко не завжди є синонімом щасливих відносин і гармонійної сім'ї. Це помилка дуже багатьох дівчат, які мислять в категорії знайти свою любов, в результаті любов знаходять, дуже часто нерозділене, а найголовніше під цією любов'ю ховається чоловік з яким жахливо важко в сім'ї. Коли рожеві окуляри падають, жінка бачить практично чужу людину, з яким немає нічого спільного. Потім вона всіляко намагається побудувати його під себе, під свої очікування, але на жаль простіше змінитися самому, ніж переробити іншу людину. Тому щаслива сім'я це інше. Там любов мається на увазі за замовчуванням і вона не визначається спалахом сексуальної пристрасті, яку прийнято називати любов'ю. Я тобі докладно розповім, що це таке і покажу як тобі зрозуміти свою гармонію і зустріти свою половинку яка дасть тобі відсутню.
Випуск 3. У цьому випуску ти отримаєш саму технологію напрямку мислення, завдяки якій вже через 2-3 місяці, а може і тижні (і так буває) ти отримаєш потрібного чоловіка. Розповім в найдрібніших подробицях і покажу на різних прикладах моїх клієнток.
https://privatelink.de/?http://vrazvitii.ru/sozdat-otnosheniya.htm
 
Угорі