Що нового?

Придбаний Як зробити x5 в запусках (Роман Мамонов, Дмитро Ейснер)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 699 ГРН
Учасників: 0 з 9
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 80.8 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

ЕКСПЕРТ ЧИ ПРОДЮСЕР? МК для тебе, якщо:
  • вже робиш від 300 тис. до 3 млн. за 1 запуск і хочеш масштабувати свої проекти в 5-10 разів за рік;
  • загруз в операційці і не можеш виділити час на сім'ю і якісний відпочинок;
  • У тебе немає конкретної мети на півроку/рік по виручці і чіткої схеми її досягнення;
  • Не знаєте, як спростити та масштабувати поточну схему запуску;
  • хочеш, щоб запуски перестали витрачати багато твоїх сил і нервів і стали повністю передбачуваними.
який РЕЗУЛЬТАТ отримаєш?
  • визначиш, які головні страхи і помилки мислення заважають тобі рости в виручці і ефективно делегувати;
  • пропишеш конкретну мету в доході на рік, вибудуєш зрозумілий шлях до її досягнення;
  • уникнеш типових помилок у масштабуванні, з якими стикається кожен;
  • отримаєш 8-крокову модель масштабування в форматі "бери і роби".
22 лютого (Дмитро Еснер):
  • Як і за рахунок чого я виріс в 5 разів за 1 рік і допоміг зробити це клієнтам;
  • Найсильніше джерело мотивації для зростання. Як зважитися на масштабування вже зараз, не чекаючи кризи;
  • Розвінчання трьох головних страхів: страх делегувати і нарощувати команду, страх витрачати багато грошей на рекламу, страх великих грошей і популярності;
  • Технологія постановки мети на х5 в запусках
24 лютого (Роман Мамонов):
  • Як я виріс з 0 до 74 млн з запуску за 3 роки (детально розповім ключові і неочевидні моменти);
  • Що таке декомпозиція і чому з нею масштабування-це просто;
  • 3 критично важливих помилки в масштабуванні інфобізнесу, які можуть поховати ваш проект.
26 лютого (Спільна трансляція)
Збираємо все разом. Наша система масштабування інфобізнесу з 8 кроків, яка працює залізобетонно. Розповідаємо повністю, нічого не приховуючи.
22 лютого (Дмитро Еснер):
  • Як і за рахунок чого я виріс в 5 разів за 1 рік і допоміг зробити це клієнтам;
  • Найсильніше джерело мотивації для зростання. Як зважитися на масштабування вже зараз, не чекаючи кризи;
  • Розвінчання трьох головних страхів: страх делегувати і нарощувати команду, страх витрачати багато грошей на рекламу, страх великих грошей і популярності;
  • Технологія постановки мети на х5 в запусках
24 лютого (Роман Мамонов):
  • Як я виріс з 0 до 74 млн з запуску за 3 роки (детально розповім ключові і неочевидні моменти);
  • Що таке декомпозиція і чому з нею масштабування-це просто;
  • 3 критично важливих помилки в масштабуванні інфобізнесу, які можуть поховати ваш проект.
26 лютого (Спільна трансляція)
Збираємо все разом. Наша система масштабування інфобізнесу з 8 кроків, яка працює залізобетонно. Розповідаємо повністю, нічого не приховуючи.
https://privatelink.de/?https://mk.x5bigmoney.ru
 
Угорі