Що нового?

Набір учасників Яскравий образ. Чоловічий погляд (Пилип Литвиненко)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 1103 ГРН
Учасників: 0 з 35
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 32.8 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Переглянути вкладення 48273

місце організатора не займати

якщо ви хочете стати яскравою і привертати увагу успішних чоловіків завдяки розумному підбору одягу
І при цьому не готові поки витрачатися на стилістів, іміджмейкерів, то цей курс саме для вас!

Дивно, але більшість жінок переконані в тому, що для того, щоб мати успіх у чоловіків потрібно одягатися за останнім писком моди і витрачати на це величезні гроші.
Але на практиці це не зовсім так.

і мені доводиться констатувати той факт, що багато моїх досить забезпечені клієнтки, які звикли користуватися послугами імідж-консультантів і одягатися в дорогих бутиках, на жаль, не мали бажаного успіху у чоловіків.
Зрозумійте мене правильно! Я не кажу, що мода і консультанти - це зло і вам зовсім не потрібні гроші.

Але що якщо чоловіче сприйняття краси насправді сильно відрізняється від того, що Вам диктує мода і багато популярних експерти?

зустрічають по одягу...
ФАКТ: жінок при підборі свого гардероба покладаються на віяння моди, думка подруг і особистий смак, а не на особливості чоловічої психології!

- І в чому проблема? - запитаєте ви...

Вся справа в тому, що мода не завжди враховує індивідуальні особливості вашої зовнішності і можливості вашого бюджету. І давайте говорити відверто, не кожна подруга щиро хоче, щоб ви виглядали краще неї.

Погодьтеся, що і ваш особистий смак може вас підводити, і в вашому оточенні може не виявитися людини, здатного дати вам об'єктивну оцінку.

Правда життя...

Те, що Вам у вашому одязі здається цікавим, привабливим, жіночним і оригінальним, може не здаватися таким для чоловіків!

І все це дуже сильно позначається на ваших стосунках з ними.

Я щиро вірю в те, що некрасивих жінок немає! І повірте, це підтверджується моїм щоденним досвідом спілкування з вами.
Але мені так сумно визнавати той факт, що ви не завжди можете правильно підібрати одяг, щоб найкращим чином проявити вашу природну красу, жіночність і індивідуальність.
Кожен елемент вашого гардеробу, в один і той же час може допомагати або заважати створювати потрібне вам враження у чоловіків. У підсумку, ви можете притягувати до себе увагу, або не притягувати і навіть відштовхувати!

яскравий образ

Психіка чоловіка влаштована таким чином, що він підсвідомо зчитує певні ділянки вашого тіла і якщо ці ділянки неправильно "упаковані" або мають "неправильний" колір, то це не чіпляє його увагу і може навіть відштовхувати, незважаючи на всю красу вашого тіла!
І вся справа в тому, що жоден чоловік не скаже вам, за якими конкретними критеріями він вас оцінює. І не тому що це великий секрет і він не хоче вам його сказати, а просто тому що він не усвідомлює цей процес і це відбувається підсвідомо!

І зізнаюся, мені довелося провести багато часу з чоловіками, щоб протестувати ті чи інші вдалі комбінації жіночих образів.
Завдяки цьому я виявив, що в зовнішньому іміджі жінки є певні "зони уваги", які є магнітом для чоловічих очей.
І увага! Ці "зони уваги" ніяк не пов'язані з модою і вартістю того, що ви на себе одягаєте.
Іншими словами, Я заглянув в мозок до успішних чоловіків і з'ясував, як на їхню думку повинна одягатися ідеальна жінка!

І я прийшов до дивних висновків, точніше дивним для жінок, але абсолютно очевидним для чоловіків
Також, Я прийшов до кришесносного висновку: є деякі дуже прості елементи одягу, які сильно підвищують вашу привабливість в очах чоловіка.
Я вивів деякі прості правила жіночого гардеробу, завдяки яким навіть сама непримітна, непоказна, вибачте за вираз, "сіра миша" стане яскравою, привабливою, а в деяких випадках навіть карколомної жінкою в очах будь-якого чоловіка!
І завдяки всьому цьому ви дізнаєтеся, як вам потрібно одягатися, щоб чоловіки не зводили з вас очей!

що такого особливого в цьому курсі?

Прямо зараз запитайте себе!

Хотіли б ви завжди і всюди привертати до себе увагу цікавих вам чоловіків, викликаючи тим самим у них бажання першими познайомитися з вами і почати відносини?
Чи важливо для вас викликати подив і захват, отримуючи компліменти від вашого чоловіка, а також вигідно виділятися на тлі інших жінок, щоб він не звертав увагу на інших?
Більшість жінок сліпо витрачають купу грошей в гонитві за модою і не хочуть розбиратися в чоловічій психології і в тому, що ж по-справжньому привертає їхню увагу.
Можливо, і ви до сих пір, вибираючи ту чи іншу річ покладаєтеся на власний смак, думка подруг або продавця консультанта, а не на те які думки, емоції і почуття ця річ буде викликати у чоловіків.

І все це дуже погано позначається на ваших стосунках з чоловіками...

Кожен день ви втрачаєте можливості привертати увагу цікавих вам чоловіків і створювати з ними відносини.
Або ж значно підвищити свою "особливість" і "значимість" для свого чоловіка в існуючих відносинах! Адже може бути так, що Ваш чоловік вже почав задивлятися на інших жінок...
Але що якщо є прості правила і спеціальні умови формування свого гардероба, дотримуючись яких ви станете просто карколомної?
Як вам така ідея?
Саме про це ви дізнаєтеся в моєму курсі "яскравий образ". І прямо зараз у вас є можливість отримати його на найкращих умовах.

у чому секрет?

Уявіть, що ви заглянули в голову до вподобаного вам чоловікові і дізналися як потрібно одягатися, щоб стати для нього ідеальною.

Як вам такий варіант?
Сила цього підходу полягає в тому, що ви дізнаєтеся, як впливати на природні чоловічі стану, їх думки, почуття і емоції за допомогою вдало підібраного одягу.
І цей вдалий вибір ви будете робити, покладаючись на знання їх психології, а не на думку подруг, моди, ваш не завжди ідеальний смак та іншу суб'єктивну інформацію.
Погодьтеся, що якщо хочете подобається чоловікам, то напевно краще питати у них, а не у жінок
Гарантую, що будь-яка з вас незалежності від вашого фінансового стану зможе дозволити собі стати по-справжньому привабливою для чоловіків.
Ви будете витрачати на одяг ті ж гроші, що і витрачаєте зараз, але це дозволить стати вам в рази більш яскравою, цікавою і привабливою для чоловіків.
і мені доводиться констатувати той факт, що багато моїх досить забезпечені клієнтки, які звикли користуватися послугами імідж-консультантів і одягатися в дорогих бутиках, на жаль, не мали бажаного успіху у чоловіків.
Зрозумійте мене правильно! Я не кажу, що мода і консультанти - це зло і вам зовсім не потрібні гроші.

Але що якщо чоловіче сприйняття краси насправді сильно відрізняється від того, що Вам диктує мода і багато популярних експерти?

зустрічають по одягу...
ФАКТ: жінок при підборі свого гардероба покладаються на віяння моди, думка подруг і особистий смак, а не на особливості чоловічої психології!

- І в чому проблема? - запитаєте ви...

Вся справа в тому, що мода не завжди враховує індивідуальні особливості вашої зовнішності і можливості вашого бюджету. І давайте говорити відверто, не кожна подруга щиро хоче, щоб ви виглядали краще неї.

Погодьтеся, що і ваш особистий смак може вас підводити, і в вашому оточенні може не виявитися людини, здатного дати вам об'єктивну оцінку.

Правда життя...

Те, що Вам у вашому одязі здається цікавим, привабливим, жіночним і оригінальним, може не здаватися таким для чоловіків!

І все це дуже сильно позначається на ваших стосунках з ними.

Я щиро вірю в те, що некрасивих жінок немає! І повірте, це підтверджується моїм щоденним досвідом спілкування з вами.
Але мені так сумно визнавати той факт, що ви не завжди можете правильно підібрати одяг, щоб найкращим чином проявити вашу природну красу, жіночність і індивідуальність.
Кожен елемент вашого гардеробу, в один і той же час може допомагати або заважати створювати потрібне вам враження у чоловіків. У підсумку, ви можете притягувати до себе увагу, або не притягувати і навіть відштовхувати!

яскравий образ

Психіка чоловіка влаштована таким чином, що він підсвідомо зчитує певні ділянки вашого тіла і якщо ці ділянки неправильно "упаковані" або мають "неправильний" колір, то це не чіпляє його увагу і може навіть відштовхувати, незважаючи на всю красу вашого тіла!
І вся справа в тому, що жоден чоловік не скаже вам, за якими конкретними критеріями він вас оцінює. І не тому що це великий секрет і він не хоче вам його сказати, а просто тому що він не усвідомлює цей процес і це відбувається підсвідомо!

І зізнаюся, мені довелося провести багато часу з чоловіками, щоб протестувати ті чи інші вдалі комбінації жіночих образів.
Завдяки цьому я виявив, що в зовнішньому іміджі жінки є певні "зони уваги", які є магнітом для чоловічих очей.
І увага! Ці "зони уваги" ніяк не пов'язані з модою і вартістю того, що ви на себе одягаєте.
Іншими словами, Я заглянув в мозок до успішних чоловіків і з'ясував, як на їхню думку повинна одягатися ідеальна жінка!

І я прийшов до дивних висновків, точніше дивним для жінок, але абсолютно очевидним для чоловіків
https://privatelink.de/?https://itcgenesis2.ru/yarkij-obraz?gcmes=12427806865&gcmlg=4396986
 
Угорі