Що нового?

Придбаний Йога для початківців (Ярослав Лукашевич)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 883 ГРН
Учасників: 1 з 17
Організатор: Квітка Квітка
Статус: Збір коштів
Внесок: 54 ГРН
6%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Мене звуть Ярослав Лукашевич, я народився в прекрасному місті Мінську. Свій шлях саморозвитку я почав в двадцятирічному віці, почавши, як і багато інших шукачі, в той недалекий час, з вчення Карлоса Кастанеди.

Спробувавши "всього по немногу", я зупинив свій вибір на йозі, побачивши в цій практиці струнку і ефективну систему.
Перші кроки почалися з самостійних спроб виконувати вправи по книгах, але цього виявилося недостатньо.

У 2003 році я почав періодично відвідувати групові заняття. У 2009 році пройшов свій перший серйозний ретрит — 26 денне навчання на курсах Йоги та аюрведи , організованих центром Веданта в спеціальному таборі під містом Дніпропетровськом. Ретрит проводив запрошений з Рішікеша вчитель
Шеллендер Млості.

Після ретріта я продовжив своє навчання, займаючись у різних викладачів і відвідуючи семінари, вивчаючи різні напрямки йоги, такі як — класична Йога (Олександр Лебедєв), Аштанга Віньяса (Девід Свенсон), Йога 23 (Олег лініх).

У 2011 році, перебуваючи в Рішікеші, я отримав настанову від свого першого вчителя почати викладання відразу після повернення до Мінська. Як тільки я повернувся в своє рідне місто, мені практично відразу вдалося домовитися з одним з йога центрів на проведення занять, і на моє здивування досить швидко всі Мої групи стали повними. З тих пір я постійно проводжу безліч регулярних занять і семінарів в різних студіях свого міста, а також в Криму та Індії.

переваги онлайн відеокурсу?
Можете займатися в зручний для вас час
Не прив'язані до розкладу і розташування залів
Не відчуваєте незручності перед практикуючими з досвідом
Можете зупиняти запис і повторювати складне для вас вправу кілька разів
Ви звикаєте займатися самостійно, йога стає вашим близьким другом

досвідчений і відомий викладач
Високий рівень практики. Накопичені знання більше 10 років

Весь необхідний набір практик для початківців
З таким великим вибором відео занять вам ніколи не стане нудно.

економія часу і мобільність
Більше не потрібно стояти в пробці або поспішати на заняття. Займайтеся вдома!

Професійна HD зйомка
Професійна якісна зйомка в HD дозволі

зручна система занять
Зрозумілий і зручний інтерфейс роботи з системою

у пропонованому відеокурсі Ви отримуєте:
детальний розбір

Основні терміни та поняття
для чого була придумана йога в давнину і яку користь від неї ви можете отримати сьогодні

Розминка
Розминка-правильний і повноцінний розігрів тіла спеціальними вправами йоги, для продуктивного і безпечного виконання основного сету асан.

Класична йога
спеціальний сет, складений з асан, доступних початківцям, але, в той же час, надають максимальний ефект від виконання

Аштанга Віньяса
популярне в наш динамічний час напрямок, яке пред'являє підвищені вимоги до фізичної форми практикуючого. Пропонований сет складений з урахуванням реальних можливостей початківців

Воркаут
на відміну від гімнастичних і атлетичних, даний сет складений з йогических вправ, з метою забезпечити максимально швидке зміцнення і розтяжку м'язам і зв'язкам, які задіяні в найбільш складних рівнях йоги

Медитація
спеціальний урок з рекомендаціями щодо правильного входу в медитаційний стан
Продажник:
http://yarko.yoga/
 
Останнє редагування модератором:
Угорі