Що нового?

Придбаний Каталог постачальників Туреччини (Україна Блонд)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 1103 ГРН
Учасників: 0 з 188
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 6.1 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Сотні виробників і постачальників в одному місці! Шопінг і закупівлі в Туреччині не виходячи з дому (в тому числі для бізнесу).

В одному місці
Унікальна добірка (650) постачальників і виробників Туреччини, з усіма контактними даними в одному місці. Якісні товари за солодкими цінами, які вже оцінили тисячі покупців

Популярні напрямки
Жіночий та чоловічий одяг, Нижня білизна та одяг для дому, хутро та шкіра, взуття, сумки та аксесуари, одяг і товари для дітей, Біжутерія та прикраси, Домашній текстиль.

Найповніша інформація
Ви можете не тільки знайомитися з постачальниками і здійснювати закупівлі в Туреччині, не виходячи з дому, але і як слід підготується до можливої самостійної поїздки, вивчивши адреси фабрик, виставкових залів і шоу-румів в Туреччині. Надіслати запити постачальникам і дізнатися необхідну інформацію.

Попереду конкурентів
Торгівля турецькими товарами кожен день стає все більш затребувана і популярна. Каталог турецьких постачальників і виробників дозволить вам бути на кілька кроків попереду своїх конкурентів.

ЧАС-ГРОШІ!
Каталог виробників, постачальників і посередників Туреччини - кращий помічник підприємця, який дозволить вам заощадити час і гроші на пошук турецьких постачальників.

Консультації фахівців
Якщо ви хочете отримати додаткову консультацію по дистанційним покупкам в Туреччині-немає проблем, направте запит в службу підтримки і з вами обов'язково зв'яжуться.

 
Угорі