Що нового?

Придбаний Кето хліб (Катерина Воронцова)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 144 ГРН
Учасників: 0 з 25
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 6 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
Книга рецептів по випічці хліба без злаків, з низьким вмістом вуглеводів, включає більше 35 рецептів кето хліба з вмістом менше 5 г чистих вуглеводів!

Рецепти в цій книзі є результатом багаторазових експериментів на кухні.

У кожному рецепті використовуються інгредієнти, які зміцнюють ваше здоров'я.

Кето хліб-корисна їжа для організму. Він допоможе вам зберегти струнке тіло!

Кето хліб настільки смачний, що ви ніколи більше не повернетеся до традиційного хліба, наповненого вуглеводами, який ви зазвичай їли в минулому. Я пропоную вам корисний хліб... приголомшливий за смаком...

Я витратила багато праці і часу, щоб винайти технологію готування безлакового хліба з низьким вмістом вуглеводів - і дозвольте мені сказати - нічого краще знайти не можна. Виходить дійсно безпечна для здоров'я Випічка і чудовий смак!


  • зрозумілі інструкції - в інтернеті існують багато незрозумілих інструкцій рецептів. Ми ж зробили покрокові докладні інструкції так, що в них розбереться маленька дитина. Навіть люди без досвіду на кухні отримають відразу позитивні результати!
  • ідеальний смак - ми відточували технологію готування знову і знову, щоб зробити рецепти бездоганними за смаком. Ваші результати вийдуть такими ж, як на наших фотографіях... Ваша сім'я полюбить кожен вами приготований рецепт, і буде Вами захоплюватися!
  • швидке приготування - більшість рецептів можна приготувати за 40 хвилин, знадобитися миска для змішування і ложка. Просто покладіть тісто в духовку... і почекайте. Аромат справжнього хліба заповнить ваш будинок!
  • контроль алергії-у вас є алергія і харчова непереносимість до якихось інгредієнтів? Вам важко знайти відповідні рецепти випічки. Ми розуміємо цю проблему. Тому ми включили розділ про те, чим можна замінити яйця, горіхи і молочні продукти.
  • повна інформація про БЖУ. Іноді важко відстежити норму споживання на кетогенній дієті. Ми забезпечимо вас інформацією про вміст нутрієнтів і вуглеводів на порцію. Ви будете насолоджуватися смачним хрустким хлібом... І залишатися в кетозі!
сайт продажник:

https://ketoblog.ru/land-bread/?utm_medium=_&utm_source=page_baking
 
Угорі