Що нового?

Набір учасників Клієнти для бухгалтерської фірми (Юлія Епіфанова)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 3677 ГРН
Учасників: 0 з 51
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 75 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
навіщо вам марафон:
  • вам потрібні нові клієнти
  • ви готові заради цього активно попрацювати
  • вам дійсно потрібні нові клієнти
  • ви навіть готові здати річну звітність до старту марафону, щоб вивільнити час для продажів
  • ви виділите 28 днів для роботи над цією метою
  • ви будете щодня виконувати завдання марафону
  • і ви отримаєте нових клієнтів
Що ми будемо робити:
1. Шукати клієнтів
Не просто шукати, а знаходити їх. День за днем, крок за кроком. Протягом 28 днів. І викладатися для цього на 110%

2. Спілкуватися з клієнтами
Самими різними способами і на самих різних майданчиках. Онлайн і офлайн, день за днем. І викладатися для цього на 120%

3. Продавати свої послуги
І укладати договори з новими клієнтами протягом усього марафону. Крок за кроком. І викладатися для цього на 150%

Привіт! Мене звати Юлія Єпіфанова. Я підприємець, власник бухгалтеркою фірми, автор і ведуча програм для власників бухфірм, коуч, мотиватор, експерт зі змін.
За 7 років існування проекту Бухгалтерський бізнес на автопілоті в моїх курсах і авторських програмах взяло участь понад 500 керівників бухфірм і самозайнятих бухгалтерів. Я провела близько 1000 годин індивідуальних консульацій. І кожен раз найголовніше питання-де знайти клієнтів.
Для відповіді на це питання мною було створено кілька курсів. Але я зрозуміла, що найкраще працює метод, коли є група із загальними цілями, і вона йде до цих цілей спільно. Коли є тренер, який дає роз'яснення та завдання, і є спільнота, яка підтримує кожного учасника.
Тому я створила новий Марафон для бухгалтерської фірми.

Особливості марафону

1. Мислення + дії
Обов'язково потрібно міняти мислення. Всі мої програми побудовані на поєднанні мислення і дій. Мислення допомагає нам переналаштуватися, а дії допомагають отримати потрібні результати

2. Щоденні продажі
Ви будете продавати кожен день. Навіть у вихідні у вас будуть завдання з підготовки до продажу на наступному тижні. І якщо ви готові продавати щодня, то переходимо до кроку три

3. Результати у тих, хто виконає всі завдання
Якщо ви виконаєте всі завдання марафону, Ви отримаєте найголовніші результати-нових клієнтів. А значить-більше грошей від вашого бізнесу.

4. Час на виконання завдань
Завдання розділені на частини таким чином, щоб ви могли щодня витрачати на їх виконання по 60 хвилин в день. Так, час важливо виділити. Адже ви готові викластися на 110, 120, 150%!

5. Робота в полі
Яка теорія??? Тільки практика. Тільки у вашому діючому бізнесі і з вашими реальними потенційними клієнтами.

  • так, ви будете активно продавати живим людям свої послуги.
  • спілкуватися з потенційними клієнтами.
  • говорити їм те, що для них важливо.
  • доводити, що вам не все одно, як йдуть у них справи.
  • пояснювати, що ви можете вирішити їх проблеми.
  • і так, це потрібно буде робити ротом. Або пальцями на клавіатурі. Але швидше за все-всіма можливими способами.
  • і, можливо, вам потрібно буде діяти трохи вище межі ваших можливостей, за кордоном зони комфорту, але не настільки далеко, щоб запанікувати.
https://privatelink.de/?https://business4buh.getcourse.ru/customers
 
Угорі