Що нового?

Придбаний Конфедерація інтелекту (Євген Черешнєв)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 1287 ГРН
Учасників: 0 з 9
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 148.7 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Програма лекції

  • Тренд по нав'язуванню трендів
    Технології і зміни, які нам нав'язуються як безальтернативні (зелена енергетика, електрокари і т.д.) і чому не всьому можна вірити.
  • реальні тренди, що змінюють світ
    Від соціальних мереж для роботів до енергії ядерного синтезу.
  • кожна людина народжується за одним і тим же кресленням ДНК
    Як так виходить, що однакові" за кресленнями " люди, в результаті дивляться на світ по-різному?
  • як реалізується маніпуляція громадською думкою
    І чому ЗМІ більше не можна вважати джерелами правди.
  • чому світ розвивається саме так
    Як ми це бачимо
  • Контекст утопії та антиутопії
    Чому одна людина прокидається в раю, другий-в пеклі. Метафорично. Хоча прокидаються вони в сусідніх квартирах.
про що лекція: дуже багато буде деталей про те, як формуються ті чи інші переконання людини і чому багато хто починає ненавидіти один одного, хоча навіть не бачилися. Поговоримо про те, як працює людська свідомість, конкретно, - як нам щодня намагаються промивати мізки три основних замовника маніпуляцій (я їх опишу на лекції) і якими методами вони діють. Обговоримо " шлях творця "і"шлях виконавця" , що закладаються сучасними системами освіти для того, щоб мінімальна кількість дітей зберігало критичне мислення. Позначу доказово нав'язані нам, як суспільству, Тренди, на кшталт "зеленої" енергетики , "боротьби з гендерною дискримінацією" і маніпуляцій на кшталт "негативне зростання економіки" (і навіщо ці тренди нав'язуються саме зараз). На контрасті з нав'язаними трендами поговоримо про реально важливі супер-технологічні тренди, які прямо зараз за нашими спинами розвиваються, добре фінансуються, але про них майже ніхто в прямому ефірі не говорить (від ядерного синтезу до клонування органів).

Поговоримо і про економіку Росії в нових умовах, - що конкретно нам треба робити, як суспільству, щоб у людей знову горів вогонь в очах і було зрозуміло, хто ми, Навіщо ми і куди йти. Зі свого боку-я зроблю все, щоб на головні питання запропонувати конкретні відповіді.

У сухому залишку, - ми точно проведемо час із задоволенням і не дарма. з мене, як завжди, - заряд енергії на довгий час і вибух мозку – я гарантую, що ви підете з лекції іншими людьми. З кращим розумінням реальності, яка нас оточує, з більшою впевненістю у своїх силах.


на лекції ми не тільки позначимо проблеми, а й обговоримо шляхи вирішення
  • Як змінити світ?
  • суспільство 2.0-Метавсесвіт (але не Фейсбук)
  • громадяни та мешканці
  • технологічна меритократія-влада розумних замість лояльних
  • голосування 2.0 як це може бути
  • децентралізація, шифрування, приватність: чим краще ніж зараз?
  • технології, якими треба займатися зараз, якщо ви в Росії
https://privatelink.de/?https://go.cheresh.me/conf
 
Угорі