Що нового?

Придбаний [Конфетті з NFT] заробіток на дропах коміксів

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 4228 ГРН
Учасників: 0 з 71
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 61.9 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
дана складчина - покупка інструкції по роботі з додатком VeVe, а саме по ловлі дропов топових коміксів від Marvel, Dream Works, Walt Disney і т. д.

Це реальна можливість примножити свої вкладення в десятки і сотні разів!

Автор інструкції-власник телеграм каналу"конфетті з NFT"

Опис від автора:

"Чому я навчаю взагалі?

- Я навчаю правильної стратегії лову дропов, яка актуальна на момент написання цього поста. Більшість не в змозі що-небудь зловити в додатку, опитування, яке я проводив дає явно це зрозуміти.

- Я допомагаю зробити капітал до введення лотерейки, коли буде вигравати той, хто встиг підготуватися до цього важкого часу і обмазатися пристроями.
Зараз саме час, тому що йде дуже багато дропов і до введення лотерейки є як мінімум пару місяців, а пару місяців це пара потенційних мільенів при грамотному підході.

- Я ділюся всіма контактами, які потрібні для роботи. Від чатів з купівлі/продажу гемів до розробників і юзерів спеціалізованого ПЗ. Доступ до ботів коротше.

- Я розповідаю про варіанти лову декількома способами і їх комбінування, що дасть найкращий ККД в роботі. Плюс розповідаю інформацію, яка допоможе уникнути банів.

- Я не залишаю після лекції, а телефоную з вами для розбору питань, ну і відповідаю в ЛЗ в разі чого.

Я я я, заякался. Тепер ви.

- Ви отримаєте знання, які дадуть вам повне розуміння того, як зараз заробляти в додатку, про який так багато розмов, вкладення в яке окупаються швидше, ніж будь-який бізнес.

- Ви зможете підняти перший капітал, який психологічно простіше вкидати в інші проекти та/або на розширення в VeVe. Адже одна справа почати з 200 $ зараз, ніж потім з 500к∙+, чому 500000, та тому що саме на таку суму пристроїв потрібно буде мати, щоб щось ловити. Бо лотерейка.

- Ви уникнете банів, які можете зловити при неправильному масштабуванні.

https://privatelink.de/?https://t.me/connft
 
Угорі