Що нового?

Придбаний Краще з кожним днем. 365 корисних звичок (Джессіка Кассіді)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 125 ГРН
Учасників: 0 з 7
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 18.6 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
прості поради на кожен день. Від оглядача New York Times. Розкриє секрет здорового і щасливого життя

про книгу
Один простий рада на кожен день, що наближає вас до того, щоб відчувати себе щасливими. Структура цієї книги гранично проста: на кожній сторінці ви знайдете просту пораду, яка допоможе вам на шляху до щастя, здоров'я, мудрості і довголіття. Поради найрізноманітніші: про те, як схуднути, менше турбуватися, міцніше дружити або час від часу відпочивати від цифрових технологій. Вони розраховані на всіх, незалежно від статі і віку, але напевно деякі поради викличуть у вас більший відгук, ніж інші. На кожній з 365 сторінок буде щось нове, так що якщо якась порада вам не допомагає або це просто не те, що вам потрібно в даний момент,-спокійно пропускайте його і читайте наступний. Слідувати порадам по порядку — та й взагалі слідувати всім радам в книзі-необов'язково: це просто добірка маленьких рекомендацій, користуйтеся ними на свій розсуд.
За час роботи оглядачем рубрик про здоров'я в New York Times, Prevention, Health та інших виданнях я розпитала сотні фахівців про те, в чому секрет здорового і щасливого життя. Вчені, йоги, психологи та багато інших відповідали на мої запитання однаково — з ентузіазмом. Всі готові ділитися своїми знаннями і спостереженнями і сподіваються, що їх секрети не залишаться надбанням наукових журналів, а дійдуть до широкої публіки, якій найбільше і будуть корисні. Але часто в інтерв'ю для журнальної колонки я отримую стільки цінної інформації, що її вистачило б на кілька статей. І ось кілька років тому я почала записувати ці прості, але дуже дієві поради в окремий блокнот і застосовувати їх в повсякденному житті: я поступово змінила харчові звички, полюбила готувати, стала отримувати більше від занять йогою і навчилася краще розслаблятися — і все це поступово, без насильства над собою, крок за кроком. Помітивши, як змінилися мої звички, світогляд, життєві пріоритети, я зрозуміла, що ці поради допоможуть змінити життя на краще не тільки мені, але і багатьом іншим. З цією думкою я і приступила до роботи над книгою.
Для кого ця книга: для всіх, хто хоче змінюватися на краще кожен день.
Про автора: Джессіка Кессіті — оглядач рубрик про здоров'я в New York Times, Prevention, Health та інших виданнях.
Формат: ePub, PDF, mobi, fb2
https://privatelink.de/?https://www.mann-ivanov-ferber.ru/books/luchshe-s-kazhdyim-dnem/
 
Угорі