Що нового?

Придбаний Красиві звички-красиве тіло, 1-3 модулі (Олена Каллен)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 1103 ГРН
Учасників: 0 з 35
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 32.8 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

реалізуй шанс поліпшити свій зовнішній вигляд і здоров'я! Адже на марафоні ти не тільки позбудешся зайвих кілограмів, а навчишся розуміти себе і свої бажання, слухати своє тіло. За допомогою спеціальних технік роботи зі свідомістю, ти вмонтуєш звички правильно харчуватися і займатися спортом. Причому, це буде легко, із задоволенням і назавжди!
Перший модуль.

Що чекає тебе на модулях 2 і 3?
У тебе сформуються три навички, які дозволять тобі продовжити зниження ваги рівно до того результату, який ти хочеш досягти:
✓ ти почнеш і продовжиш тренування, а бажання тренуватися вбудується на довгостроковій основі
✓ у тебе сформується навик харчуватися правильно і широкий комплекс пов'язаних з цим навиком звичок
✓ у тебе складуться навички управління своєю мотивацією, що позитивно вплине не тільки на стан тіла, але і відіб'ється на інших подіях в твоєму житті.

Пройшовши всі три модулі " красиві звички. Красиве тіло", ти не тільки знизиш вагу, але і освоїш методику закріплення ваги. Слідуючи їй, Ти зафіксуєш свою ідеальну вагу в будь-який момент, і вага більше не повернеться ні через рік, ні навіть через два, ні-ког-да!

Модуль 2: формуємо правильні звички на все життя:
✓ Ми будемо активно працювати з думками про їжу і впроваджувати нові звички прийому їжі.
✓ Ти дізнаєшся свою ідеальну вагу і через своє тіло ти дізнаєшся свою норму споживання калорій.
✓ Вже на 2 модулі ти помітиш серйозну економію на непотрібних твоєму тілу продуктах: ти просто не будеш їсти зайве, а значить ти будеш витрачати на продукти ще менше. А на зекономлені гроші купити собі або своїм близьким щось корисне і приємне.
✓ Продовжимо займатися фітнесом, будемо більше працювати зі своєю метою і мотивацією.
Тема мети дуже глибока - чим точніше ти працюєш з нею, тим сильніше твоя мотивація, тим швидше і ефективніше ти наближаєшся до своєї мети!

Модуль 3: фінішна пряма марафону, триває 7 днів:
✓ Ми детально розберемо тему раціонального і збалансованого харчування. Я навчу тебе самостійно, надалі вже без допомоги фахівця-дієтолога, розраховувати свій раціон, наповнювати його різноманітними продуктами і при цьому отримувати з цим харчуванням всі необхідні поживні речовини, вітаміни і мінерали. Ділитися я буду не академічними знаннями, які можна прочитати у вільному доступі в Інтернеті. Цьому ніде не навчають, ні в одному підручнику, абсолютно ексклюзивна мною розроблена методологія, автоматизована!
✓ Після закінчення третього модуля ти зможеш з легкістю розрахувати раціон не тільки для себе, але і для будь-якої іншої людини за 5 хвилин.
✓ Ми розберемо методику фіксації ваги. Це бомба. Ті хто вже раніше знижував вагу, знають, що вага повертається... але після проходження всіх трьох модулів - вага більше не повернеться ніколи.


https://privatelink.de/?http://elenakalen.ru/marafon-eleny-kalen-krasivye-privychki-krasivoe-telo
 
Угорі