Що нового?

Придбаний Курс креативної фотографії, 2020 (Стас Новіков)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 4412 ГРН
Учасників: 0 з 92
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 49.9 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Онлайн курс який зробить твої фотографії незвичайними!


4 пункти які потрібно знати про курс!

ви навчитеся:

1. Придумувати цікаві ідеї незалежно від" натхнення", завжди перебувати в творчому потоці.

2. Знімати фотографії за своїми ідеями, враховуючи всі тонкощі в зйомці креативу.

3 Грамотно обробляти фотографії, щоб виходило "як в житті".

4 бути справжнім творцем, який отримує задоволення від своєї роботи.

Навчання онлайн. Заняття проходять у вигляді прямих ефірів і навчальних відео. Все можна дивитися у зручний для вас час!

Курс підходить як для зовсім початківців, так і для тих, хто продовжує. 2 тижні в дружній творчій атмосфері і ви будете по-іншому дивитися на навколишній світ і на заняття фотографією.

Курс, це не просто відео в запису! Цінність навчання в зворотному зв'язку і цікавих домашніх завданнях. Моя мета не забити вашу голову мертвою інформацією, а реально навчити робити незвичайні фотографії, тому практичні заняття - найважливіша частина курсу. Ви отримаєте працюючі інструменти, якими я сам користуюся для створення своїх фотографій.

Старт 21 вересня.

Курс-це поєднання теорії та практики. Ви навчитеся легко придумувати незвичайні ідеї і робити з них цікаві фотографії.

За короткий термін Ви отримаєте всі необхідні знання і зможете легко придумувати і створювати незвичайні, яскраві роботи!

Курс підходить як для початківців, так і для тих хто продовжує. У відеозанятіях по обробці кожен крок докладно пояснюється, тому виконувати завдання можуть навіть ті, хто не вміє працювати в Photoshop.

Що ми будемо робити на курсі? Прокачаємо креативне мислення, щоб у вас не було проблем з придумуванням цікавих ідей, дізнаємося як знімати так, щоб з фотографій вийшов реалістичний монтаж "як в житті" і, звичайно, навчимося обробляти такі зображення.
Поділюся з вами своїм досвідом, розповім якими інструментами я реально користуюся.

Заняття проходять у вигляді прямих ефірів і навчальних відео.

Все можна дивитися у зручний для вас час!

на курсі вас чекають:
звичайні заняття + щоденні домашні завдання розраховані на 10-20 хвилин
+ розбір домашніх завдань і відповіді на питання.

З мінімального обладнання потрібен комп'ютер і телефон.

Загалом, Якщо вам подобається те, що я роблю, буду радий навчити вас всьому, що вмію!

Тривалість 2 тижні.

Вартість навчання 12000р.

невеликий фрагмент з курсу:



Продажник
https://privatelink.de/?https://taplink.cc/stasnovikov365
 
Угорі