Що нового?

Придбаний Лабораторія Photoshop з нуля до профі (Максим Басманов)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 966 ГРН
Учасників: 0 з 23
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 43.7 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Автор: Максим Басманов
Цей відео курс створений спеціально для початківців. Я сам колись був початківцем і до сих пір пам'ятаю, як це було важко, і як це - читати статті і дивитися уроки, в яких нічого не зрозуміло, так як в них розповідається все для вже знають користувачів.

Мета курсу-заощадити Ваш час і зробити все, щоб ви вивчили Photoshop максимально якісно і швидко. Я можу сказати, що вже через місяць Ви зможете вільно користуватися всіма інструментами програми і легко володіти ними.

Не важливо, хочете ви ретушувати фотографії для журналів, створювати приголомшливі колажі або просто бажаєте навчитися роботі в програмі – цей курс розроблений саме для вас!

зміст:
зміст відеокурсу:

Розділ № 1. як завантажити Photoshop
У цьому розділі ви дізнаєтеся, де завантажити Photoshop, Як правильно встановити і налаштувати програму.

Введення. Найперший урок даного курсу, який розповість вам, що таке Photoshop. Так само ви дізнаєтеся, як і де можна використовувати Photoshop і про те, що дана програма створена далеко не тільки для фотографів.
Завантажуємо Photoshop. Дуже часто виникає питання: "Де скачати Photoshop?". У цьому уроці я розповім, де і як можна завантажити цю програми швидко і безпечно.
Купівля програми. Дане відео розповість вам, як можна купити програму Photoshop за дуже маленькі гроші. А якщо ви студент або вчитель для вас діють в компанії Adobe цікаві знижки, про які я вам розповім.
Установка. З версії Photoshop CC установка програми значно змінилася, і перші користувачі, можливо, трохи спантеличені, тому я записав це відео спеціально для вас.
Налаштування Програми. Урок про те, як налаштовується робочий простір в Photoshop. Ви дізнаєтеся, як створити і зберегти робочий простір, яке дозволить вам комфортно працювати в даній програмі і домагатися найкращих результатів.

Розділ № 2. перші кроки
Робота в програмі Photoshop починається з імпорту файлів. Незважаючи на уявну простоту цієї операції, у неї є безліч можливостей, використовуючи які ви зможете легко оптимізувати пошук і обробку файлів. Детальніше про такі можливості і їх налаштування ви дізнаєтеся в цьому розділі.

Імпорт. Перш ніж вирушати в подорож лабораторією Photoshop, вам потрібно відкрити одну або кілька фотографій.
Робоче середовище. Більшу частину вашої роботи ви будете проводити в робочому середовищі програми Photoshop - це велика кількість інструментів різних палітр і панелей.
Панель інструментів. Перед вами відкриється основний елемент інтерфейсу, що використовується для доступу до інструментів програми Photoshop. Це найбільша кількість елементів, якими ви будете користуватися постійно.
Регулятор. У деяких палітрах, діалогових вікнах і панелях параметрів для зміни значень параметрів можна перетягувати динамічні регулятори.
Шар. Шари в Photoshop нагадують стопку прозорих аркушів. Їх можна переміщати для зміни положення зображення подібно переміщенню прозорого листа в стопці.
Управління шарами. Управління шарами являє собою захоплююче заняття і вміння економити Ваш час при роботі з фотографіями і створенням колажів.
Перегляд зображень. Photoshop дозволяє зручно переглядати ваші фотографії. Програму можна налаштувати, так, щоб ваша робота проходила швидко і якісно.
Розмір зображення. Одним з перших питань, який мені задавали новачки, як зменшити фотографію без втрати якості.
Дозвіл зображення. Ми з вами поговоримо про дозвіл, яке є мірою чіткості деталей растрового зображення і обчислюється в пікселях на дюйм (ppi). Чим більше пікселів на дюйм, тим вище дозвіл.
Вирівнювання шарів. У цьому відео ви дізнаєтеся, як можна дуже швидко вирівняти ваші шари, фотографії по одній лінії. Ця функція дуже зручно при створенні панорам або склеюванні складних карт з безлічі фотографій і елементів.

Розділ № 3. виділення в Photoshop
Для застосування змін до частин зображення спочатку необхідно виділити пікселі, які складають зазначені частини. У програмі Photoshop пікселі вибираються за допомогою інструментів виділення, або за допомогою малювання маски і завантаження цієї маски в якості виділеної області. Цікаво, чи не так? А давайте тепер все детальніше розглянемо.

Інструменти виділення. Що таке виділення – це відокремлення однієї або декількох частин зображення. Виділяючи певні області, можна редагувати або застосовувати ефекти і фільтри не до всього зображення, а тільки до його частини. А можна так само поділити одне зображення на кілька шматочків або зібрати зі шматочків ціле.
Кадрування. У цьому відео я розповім вам про те, як можна кадрувати готові Фотографії для отримання кращого ракурсу фотографії. Крім усього, кадрування застосовується для видалення не потрібних на фотографії деталей.
Інструменти трансформації. Інструменти трансформації дозволяють змінювати будь-які елементи на фотографії. Як ними користуватися і домогтися кращого результату ви можете дізнатися з відео.
Інструмент перо. Даний інструмент дозволяє не тільки малювати, але і виділяти складні елементи. Професіонали використовують для виділення складних об'єктів тільки даний інструмент, так як він забезпечує точність і можливість редагування виділеної області.
Переміщення з урахуванням вмісту. У найперших версіях для того, щоб трохи пересунути об'єкт на фотографії доводилося використовувати як мінімум 3 Інструменти і багато часу для його ідеального переміщення.
Колірний діапазон. У цьому відео ви дізнаєтеся про інструмент виділення Photoshop - "колірний діапазон", який вибирає області в зображенні по тональності або кольору. Тим самим, за допомогою даного інструменту, ви зможете виділити об'єкт одного кольору на всій вашій фотографії.
Альфа-канал. За допомогою альфа-каналів у вас з'явиться можливість виділяти складні об'єкти і редагувати їх в процесі роботи.
Панорама. Знімати панораму на штатив є можливість не у всіх, та й носити штатив завжди з собою не дуже-то зручно. У Photoshop є спеціальні інструменти, які дозволяють склеїти всі ваші фотографії в одну красиву панораму.
Масштаб з урахуванням вмісту. У нових версіях програми з'явився дивовижний інструмент, який дозволяє переміщати предмети на тлі без його трансформації і спотворення. А це означає, що якщо ви знімали об'єкт і хочете збільшити його розмір, не порушуючи і не спотворюючи фон, не використовуючи інших інструментів ретуші вам знадобитися всього лише один інструмент.

Розділ № 4. корекція зображень
Даний розділ розповість вам про те, як відбувається корекція зображення, і як працювати з кольором, щоб отримати прекрасні фотографії, а не зіпсувати їх.

Поговоримо про колір. На перших етапах дуже складно створити гармонує картинку. Це може бути колаж або корекція кольору. Виною всьому цьому є не розуміння кольору, як і що краще поєднується, як домогтися кращого кольору.
Гістограма. Коли я тільки починав, я не розумів, що ж таке в палітрі праворуч у вигляді прямокутників і постійно змінюється. Це була моя найперша помилка і тому я хочу ВАм на перших етапах розповісти, що таке гістограма – це графічне відображення розподілу півтонів у фотографії.
Крива. Починаючи знайомство з Photoshop, з неприхованим бажанням поправити на фотографії колір, чомусь, в першу чергу, ми звертаємо увагу на інструмент криві.
Рівень. Рівні-це інструмент, який Photoshop використовує для зміщення або розтягування рівнів яскравості в гістограмі зображення. Рівні дають можливість скорегувати яскравість, контраст і діапазон кольору, задаючи положення абсолютно чорного, абсолютно білого і півтонів на гістограмі.
Корекція кольору. Корекція кольору-це зміна колірних складових зображення (відтінку, тону, насиченості і т.д.). Причин для кольорокорекції досить багато і я постараюся вам все це детально пояснити.
Колірний тон. Колірний тон дозволяє регулювати тон, насиченість і яскравість певного колірного діапазону або одночасно всіх кольорів зображення.
Яскравість/Контрастність. Інструмент "яскравість/контрастність" дозволяє виконувати просту коригування тонального діапазону зображення, що дає нам можливість виправити з'явилися дефекти при зйомці.
Коригувальні шари. В панелі шарів існують потужні інструменти для корекції зображення, які володіють великим потенціалом при роботі. Я розповім вам про них, і ви зрозумієте, наскільки вони зручні в роботі, і що краще переходити на коригувальні шари відразу ж на початку вашого знайомства з програмою.
Колірний баланс. Колірний баланс змінює загальне змішання кольорів зображення для узагальненої корекції кольору і зможе підправити колірний баланс на ваших фотографіях швидко і якісно.
Корекція дисторсии. Об'єктив камери може виявляти різні види спотворень при певних фокусних відстанях, діафрагмах і відстанях фокусування. Ці спотворення можна виправити за допомогою корекція дисторсії.
Баланс білого. Коли я тільки купив фотоапарат, у мене часто виходили знімки з переважанням синього або жовтого кольору. Я думаю, що у багатьох траплялися дані проблеми. Ви дізнаєтеся, як виправити даний недолік і зробити ваші фотографії більш приємними погляду.
Переклад в чорно-білу фотографію. Я покажу вам кілька варіантів як можна якісно перевести фотографію в чорно-білий колір.
Пастеризація, поріг. Ми з вами навчимося створювати двоколірні постери, які створювалися в 80-х роках і в той час були популярними засобами Photoshop.
https://privatelink.de/?http://retouch-photo.ru/labps/
 
Угорі