Що нового?

Придбаний Легенди Англії: прерафаэлиты. Полотна, які жінки не можуть забути (Анастасія Сосновська)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 809 ГРН
Учасників: 0 з 19
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 44.3 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
легенди Англії: прерафаеліти
Полотна, які жінки не можуть забути.
міні-КУРС для тих, хто хоче розбиратися в найкрасивішій частині британського мистецтва
Робота, дім, робота, кухня, діти...
Прийшов час відпочити — поплисти від рутини до берегів старої Англії в компанії юних і зухвалих художників. Вони перепровадять нас у світ шекспірівських трагедій, легенд про лицарів Круглого столу і любовну драму давньогрецьких міфів.
Ласкаво просимо на курс про Братство прерафаелітів.
Цей курс не прикладний. Ви не зможете прийти в будь-який музей і сказати: ах так, я розумію, що тут бачу, адже це було на "Прерафаелітах". Ні. Просто тому, що ці картини зустрічаються рідко і більшість — у Великобританії.
але це курс про задоволення.
Про красу. Про візуальну насолоду. Полотна цих художників підкорюють з першого погляду. У них є чуттєвість, таємничість і незрозуміле тяжіння. Вони про жіночу чарівність і любовну драму, в них багато романтики. А ще-зачатки фемінізму. Офелія, Ланселот, ящик Пандори...
цей курс — мікс літератури і живопису.
Факти теж будуть: хто такі прерафаеліти? Чому вони-революціонери в мистецтві? Як склалися їхні кар'єри і долі картин? Хто були коханими натурницями і чому вони трагічно вмирали?
Це курс для всіх, хто хоче бути освіченим, але особливо для тих, хто любить робити це відпочиваючи.
Пара слів від мене:
20 років я захоплююся мистецтвом і заражаю цією любов'ю оточуючих, сьогодні більше 27 тисяч чоловік чекають моїх заміток про художників і їх картинах. Ми захоплюємося і запам'ятовуємо, коли відчуваємо емоції, тому і в статтях, і на курсах я прагну дивувати, розповідаю так, щоб ви сміялися, засмучувалися, переживали. І цей курс - не виняток.
Анастасія Сосновська, Instagram автора art.likbez
що Ви отримаєте?
  1. Розуміння, хто такі прерафаеліти і чому їхнє мистецтво — це арт-революція 19 століття.
  2. Ви навчитеся відрізняти роботи таких британських художників, як Мілле, Россетті, Берн-Джонса, Уотерхауса.
  3. Насолоджуйтеся роботами Вільяма Морріса-родоначальника інтер'єрного дизайну.
  4. Ми згадаємо П'єси Шекспіра і легенди про короля Артура.
  5. Торкнемося біблійних сюжетів - вони популярні в мистецтві, тому після курсу ви будете впізнавати їх в музеях і розуміти зміст.
  6. Поговоримо і про особисте життя художників: як жили натурниці в манірній Англії 19 століття? чому вони вмирали?
  7. Але найголовніше: ви отримаєте багато візуального та інтелектуального задоволення.
5 відео-уроків

https://privatelink.de/?https://artlikbez.ru/p_raf
 
Угорі