Що нового?

Набір учасників [[Li Balance Fit] Розумний фітнес (Тетяна Румянцева)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 1839 ГРН
Учасників: 0 з 35
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 54.6 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
Курс "Розумний фітнес"
  • комплексний підхід до роботи з тілом
  • без дієт, підрахунків калорій і харчових ваг
  • тренування без болю і знущання
  • грамотна робота з тазовим дном (без підтягування і втягування промежини-це шкідливо, розповім чому!)
  • для тих, хто хоче привести себе у форму і для тих, хто хоче просто рухатися заради руху, фітнес в задоволення
  • захоплюючі лекції з фахівцями своєї справи: кінезіолог, Нутриціолог, психолог, фітнес-кінезіолог
  • повнометражні тренування "60 хвилин від розминки до заминки з тренером"
про що цей курс?
Курс" Розумний фітнес " - це проект про любов до свого тіла

Це комплексний підхід до роботи з організмом: тренування на все тіло з якісною розминкою, приємні і корисні техніки самомасажу, робота з харчуванням без підрахунків калорій, практики від психолога, цікаві і прості лекції від кінезіолога і нутриціолога, чат з однодумцями і підтримка турботливого тренера

Даний підхід у фітнесі має на увазі роботу з тілом і організмом, як з єдиною системою, де все тісно взаємопов'язано

Виконуйте тренування в будь-який зручний час. Ви самі вибираєте робити 2 або 3 тренування в тиждень (не менше двох). Кожен день у вас буде корисна зарядка на ранок або вечірній комплекс вправ для відмінного самопочуття

А практики роботи з диханням і тазом допоможуть налагодити сон і забути про такі недуги, як: нетримання сечі, хворобливі менструації, болі в тазу, болі в попереку, болі в шиї, дискомфорт в колінах і стопах, набряклість і здуття, вивалений живіт

Немає болю = є результат
  • протипоказання: гострі стани будь-якого захворювання (зверніться до фахівця), вагітність (у мене поки немає курсів для вагітних, буду рада бачити вас на своїх курсах після пологів, бажаю міцного здоров'я вам і малюкові)
  • проста анатомія
    На цьому уроці я познайомлю вас з простою анатомією таза і розповім як відбувається дихання. Після перегляду відео перейдіть до наступного уроку (Базова практика "вільний таз")
  • Базова практика"вільний таз"
  • лекція" про живіт " + самодіагностика від Михайла Соркіна
    Кінезіолог Михайло Соркін в даній лекції розповість про діастаз і опущення органів. Пройдіть самодіагностику по даному уроку і при необхідності (шрами, діастаз, набряки) виберете тип тейпірованія для себе (техніки тейпірованія в другому відео)
  • лекція"усвідомлене харчування без КБЖУ"
    Сьогодні я розповім про усвідомлене харчування, чому я відмовилася від підрахунків калорій і як знайти вихід з пастки розлади харчової поведінки. В даному уроці додаються файли з різноманітним меню від нутриціолога Академії PreventAge
  • тренування 60 хвилин
  • Комплекс вправ"дихання і тазове дно"
    Виділіть всього 20 хвилин для турботи про найважливіше і пориньте в приємну практику разом зі мною
  • МФР на все тіло
    Сьогодні на тренуванні ми пропрацюємо все тіло інструментами міофасціального релізу і поступово підготуємо його до навантаження. МФР-це прекрасна Техніка для поліпшення рухливості, м'якого зняття "затискачів" в тілі, поліпшення ковзання тканин, поліпшення кровообігу і живлення тканин і органів
  • Блок "здорові стопи = красиві сідниці"
    Коротка лекція про стопи 2 хвилини; самодіагностика здоров'я стоп з кінезіологом Михайлом Соркіним; техніки тейпування стоп; П'ятихвилинка "функціональна стопа"
  • тренування 60 хвилин
  • практична лекція психолога"Психосоматика жіночих захворювань"
    Лекція з Діаною, психологом курсу, майстром краніосакральної терапії. Після лекції Діана поділиться простими та ефективними практиками
  • тренування 60 хвилин
    Ви самі вибираєте тренуватися 2 або 3 рази на тиждень. Я надаю доступ до 3 тренувань на тиждень, але ви можете виконувати 2 повні годинні тренування і короткі 10-30 хвилинні практики щодня
  • лекція" Спина без болю "від Михайла Соркіна + Комплекс вправ"розправ плечі"
    Сьогодні Михайло розповість про найпоширеніші скарги на грудний відділ і шию, чому порушується постава і як з цим працювати. Я проведу практику" розправ плечі " на якій ми опрацюємо грудний відділ, попрацюємо з артикуляцією хребта, з диханням і елементами ЛФК
  • тренування стопи і сідниць
  • Комплекс вправ для обличчя
  • Пілатес
    Повнометражне тренування. На цьому тренуванні ми звільнимо таз і розправимо плечі
  • невеликий щоденний комплекс вправ"мобілізація таза і вільне дихання"
  • тренування 60 хвилин
  • лекція нутриціолога
    Олена Нутриціолог курсу, розповість як за допомогою правильного харчування зміцнити здоров'я і запобігти захворюванням, про значення аналізів і синтетичні вітаміни
  • тренування 60 хвилин
  • Практика"М'який живіт"
    Дихання має відбуватися в 3D, тканини черевної порожнини повинні бути еластичні і рухатися вільно. Багато звикають втягувати живіт, що робити категорично не можна. На цьому тренуванні я розповім чому втягувати живіт шкідливо для здоров'я. Ми разом проведемо практику для здорового, м'якого і плоского животика
https://privatelink.de/?https://libalanceschool.getcourse.ru/page0#form
 
Угорі