Що нового?

Набір учасників [Lightfx] Розумна Торгівля (Євген Богураєв)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 9192 ГРН
Учасників: 0 з 106
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 90.2 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор


Від себе: переглянув весь ютуб і Євген самий професійний трейдер якого я знаходив. Він на постійній основі робить аналітику для Grand Capital а також з його вебінарів дійсно видно що людина знає про що говорить. В курсі він дасть стратегію по якій торгує сам.

Розумна торгівля-це професійний технічний аналіз ринку і стабільна прибуткова торгова система!

Розумна торгівля-це багаторічна праця професійних трейдерів. Сотні годин тестування та збору статистики.

В основу системи "розумна торгівля" входить змінений хвилею аналіз Елліотта, що робить її високоточною і стабільною.

Навчальний курс" розумна торгівля " складається з 42 академічних годин розділених на 21 заняття

Навчання складається з 7 блоків

  1. Робота з торговою платформою MetaTrader4-ви навчитеся керувати торговою платформою, користуватися графічними скриптами, і дізнаєтеся які індикатори використовуються в торговій системі.
  2. основи зміненого хвильового аналізу - цьому блоку присвячено два заняття на яких ви дізнаєтеся як формуються конструкції і їх критерії.
  3. інструменти, що захищають конструкції-5 уроків присвячено цій важливій темі. Адже який сенс в тому, що ми знаємо про існування конструкції, якщо не можемо визначити її завершення. Ви навчитеся будувати похилі канали, півоти, відкати В І будете легко визначати усічені конструкції.
  4. методи відкриття угоди-на двох заняттях ми розберемо точки входу по торговій системі "розумна торгівля". Ви дізнаєтеся критерії відкриття позиції.
  5. методи управління ризиками-це 4 дуже важливих уроку, на яких ви дізнаєтеся як і де ставити Stop Loss, де фіксувати прибуток, як перевертати позицію, навіщо потрібен торговий план і як вести щоденник трейдера і навіщо це робити.
  6. комплексний аналіз-завершальний блок присвячений торговій системі, що складається з 4 занять. На цих заняттях ви навчитеся використовувати торгову систему з індексами різних валют, з ціновими каналами (звичайно, ви навчитеся професійно будувати цінові канали), з ціновими розбіжностями, рівнями підтримки і опору і перекупленістю і перепроданістю. Якщо коротко, то ви навчитеся бачити ринок, для того що б розуміти що вам торгувати, а що ні.
  7. інвестування на фондовому ринку-останній блок курсу присвячений інвестуванню. Хіба є якийсь сенс у дії заради дії? Я думаю, що ні. Ось і торгівля заради торгівлі так собі заняття. Я вас навчу професійно інвестувати в акції, облігації та інвестиційні фонди (не МММ або щось в цьому роді). Цій важливій темі присвячено три заняття, після яких ви зможете почати створення пасивного доходу на фондовому ринку.
https://privatelink.de/?https://lightfx.ru/blog/posts/professional-nyi-treiding-umnaia-torgovlia/
 
Угорі