Що нового?

Придбаний Лінійка інфопродуктів від А до Я (Юрій Курилов)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 2170 ГРН
Учасників: 0 з 91
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 24.8 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
70 видів інфопродуктів та способи вибудовування їх у надприбуткові лінійки. Або те, що варто знати кожному інфобізнесмену, перш ніж починати створювати свої продукти.

Формат вирішує
І тут справа не в тому, що знаючи безліч різних форматів, можна набагато швидше і простіше розширювати лінійку. Деякі формати, про які ви навіть не думали, можуть буквально вибухнути прибуток у вашому бізнесі. Я сам особисто з цим стикався. Мої колеги з цим стикалися. Наприклад, один мій друг і колега, запустивши абсолютно новий формат без особливих зусиль підняв свої продажі на 150-300 тис.на місяць. На інтенсиві я про нього розповім.

Так я сам особисто запустивши один новий формат, зумів створити додатковий і дуже
стабільний, незалежний від сезонності дохід в 100 тис.практично на автопілоті. Про це я також розповім. І це не єдиний випадок, коли новий формат радикально змінював ситуацію в моєму бізнесі. І про ці випадки теж буде.

Разом з Юрою нам вдалося скласти список з 70 різних форматів продуктів. І ми переконані, що цей список значно прискорить розвиток, як початківця інфобізнесмена, так і досвідченого.
за рахунок чого?
  • по-перше, завдяки йому ви зможете значно прискорити розвиток вашої продуктової лінійки.
  • по-друге, ви можете намацати для себе надприбутковий формат, який створить вибуховий ріст у вашому бізнесі.
  • по-третє, широка продуктова лінійка, по-любому, збільшить ваш прибуток в рази.
ми з Юрою Черниковим провели наш інтенсив по продуктовій лінійці, запис якого я пропоную вам купити:
  • завдяки йому, вже під час перегляду інтенсиву у вас будуть десятки, а може навіть і сотні ідей по продуктам, які ви можете вписати в свій план.
  • завдяки йому у вас буде не просто розрізнений список цих продуктів, але об'єднаний в струнку систему, всередині якої вашим клієнтам буде цікаво розвиватися і досягати нових висот.
  • завдяки йому, у вас буде розуміння, як правильно продавати ці продукти, тому що для кожного формату є свої оптимальні інструменти продажів.
Словом, у вас з'явиться план дій на найближчий рік з розвитку продуктової частини вашого бізнесу. А будь-який успішний бізнесмен знає, що бізнес-це перш за все - гідні продукти і хороший маркетинг. Саме першу частину і частково другу ми з вами і закриємо на нашому інтенсиві "лінійка інфопродуктів від А до Я"

Інтенсив живцем проходив 1 раз і тривав 11 годин! На жаль, ви упустили можливість взяти участь на інтенсиві наживо, і скористатися всіма перевагами живої участі на семінарі. Але якщо ви усвідомлюєте свій промах, ви все ще можете поправити ситуацію! Якщо ви придбаєте запис інтенсиву "лінійка інфопродуктів від А до я", ви зможете вирішити питання з продуктовою лінійкою раз і назавжди!
 
Угорі