Що нового?

Придбаний Літній челендж схуднення Special summer boost challenge (Світлана Проповідникова)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 1100 ГРН
Учасників: 0 з 49
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 23.3 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Новий покроковий літній челендж схуднення в домашніх умовах " Special Summer Boost Challenge від Body By Rocket
стартує вже 10 серпня

У ньому будуть:
Нові вибухові HIIT тренування з поступовим збільшенням навантаження на кожен день!
У челленджі ти пройдеш по покроковому плану, після якого ти станеш впевненіше в собі, перестанеш соромитися своєї фігури, зможеш надіти шортики, топік і кросівки і будеш виглядати в цьому сексуально.
Динамічна і мотивуюча Музика на кожному відео тренуванні, яка не дасть тобі стояти на місці.
Без повторюваних треків.
Відеоформат тренувань з докладним розбором техніки виконання вправ голосом на початку кожного тренування
А також розминка і заминка, все в одному цілісному відео!
Ти можеш виконувати тренування, як вдома, так і на свіжому повітрі
Вмикай відео з тренуванням в будь-який зручний для себе час і повторюй разом зі мною.

Тренування займатимуть до 30 хвилин в день.
Ти включиш їх в ритм свого дня дуже легко.
Ніякого інвентарю для тренувань не буде потрібно.

Для поступового входу в дієту і гарантованого результату Я дам тобі поетапний план харчування:
LCHF дієта lite.
Дієта, яка допомагає худнути, позбутися від постійного апетиту, тяги до солодкого і домогтися ультра сухої форми на цілий рік.
Рецептики з простих продуктів, які можна купити в будь-якому магазині. Ніяких складнощів!
Дам тобі просту, комфортну, а головне працюючу систему контролю за харчуванням
Без проблем, без калорій і без калькуляторів!
Моя авторська система, за допомогою якої схудло більше 13300 жінок.
І найголовніше, що мої рецепти економлять Твій час і бюджет, швидкі, прості в приготуванні і нереально смачні.
Поділюся з тобою простим набором дій на кожен день.


https://privatelink.de/?http://rocketoplata.tilda.ws/10_august
 
Угорі