Що нового?

Придбаний [Люмос] Печорін на прийомі у психотерапевта (Єгор Сартаков)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 331 ГРН
Учасників: 0 з 21
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 16.4 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Ви отримаєте:
запис лекції
про що:
  • філолог Єгор Сартаков і психолог Ірина Васильєва пропонують вам заново прочитати роман М.Ю. Лермонтова "Герой нашого часу".
  • Єгор Сартаков пояснить, чому саме Лермонтова називають першим психологом російської літератури і чи правий був Лев Толстой, який стверджував: "якби Лермонтов не помер в 27 років, нам би з Достоєвським було робити нічого". Ми подивимося на те, як організований роман "Герой нашого часу", чи можна вважати Печоріна справжнім героєм (який час, такі і герої!) і як у романі відбилися думки автора про його "втрачене" покоління.
  • а Ірина Васильєва подивиться на роман очима психолога. Закохані жінки, дуелі, провокації - з якою з цих тем міг би прийти герой Печоріна в кабінет до психотерапевта? Яку роль в житті таких чоловіків грають рідні матері, яка основна психологічний захист вберігає психіку головного героя від болю? Дізнаємося на лекції про глибинні протиріччя в образі героя, спробуємо діагностувати і визначити його тип особистості і призначимо основні мішені терапії.
Як довго йде курс?
Курс розрахований на один місяць (4 тижні), старт 1 лютого. Лекція раз на тиждень, щоб ви могли без поспіху засвоїти інформацію і прочитати рекомендовані книги.
Скільки триває вебінар?
Вебінар триває 2 години. Ви можете бути присутніми на ньому і задати питання лектору або подивитися все в записі — доступ до неї залишиться на рік

https://privatelink.de/?https://lumoss.ru/event/401
 
Угорі