Що нового?

Набір учасників [М-Логос] Поставка: основні проблеми договірної роботи (Олена Мохова, Антон Томсінов)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 4780 ГРН
Учасників: 0 з 58
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 85.7 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Загальний опис програми

Цей семінар на основі аналізу судових та позасудових конфліктів дає практичні рекомендації щодо мінімізації ризиків укладення, виконання та розірвання договору поставки. В арбітражній практиці можна знайти чимало прикладів успішного заповнення недоліків угод за допомогою діючих за замовчуванням норм, принципів цивільного права і хорошою доказової бази. Проте, багато помилок, допущені в ході укладення або виконання договорів поставки, вже не можуть бути виправлені в ході суду і призводять до істотних втрат. Саме на ці питання буде звернено увагу в першу чергу в ході цього семінару. Крім того, в ході семінару на основі досвіду роботи з поставками будуть проаналізовані практична доцільність "ідеальних" умов договору і баланс між мінімізацією ризиків і вимогами обороту, а також різноманітні механізми захисту прав постачальника і покупця на випадок порушення договору щодо їх реальної застосовності.

цільова аудиторія
Семінар призначений для юристів, що займаються договірною роботою.

програма
1. Базові умови: товар, Ціна, термін. Варіанти найменування товарів у договорі та їх наслідки. Опис індивідуально визначених речей. Протиріччя між інтересами сторін при описі товару. Визнання договору поставки неукладеним. Тверда ціна і метод визначення ціни. Одностороння зміна умов про товар і ціну. Способи узгодження терміну поставки. Особливі умови про зміну термінів. Різниця між терміном поставки і терміном дії договору. Відмінність умов про терміни в договорах з доставкою товару і самовивозом.

2. Види договорів поставки. Моделі довгострокових договорів: рамкові та довгострокові договори, дилерські договори, змішані договори підряду та поставки. Поставка і підряд/послуги: їх співвідношення і вибір наслідків. Пуско-налагоджувальні роботи, передача програмного забезпечення, позагарантійне сервісне обслуговування. Плюси і мінуси різних моделей договору для продавця і покупця. Антимонопольні ризики поставок.

3. Порядок виконання договору поставки. Відмінність вибірки від прямої передачі. Момент виконання обов'язку продавця. Момент переходу ризиків. Попереднє і повне приймання товарів. Проблеми, пов'язані з участю третьої сторони для перевезення товарів. Варіанти оформлення передачі і приймання товару і наслідки їх вибору. Рекламації за явними недоліками товарів. Особливості виконання договору поставки за участю лізингодавця та лізингоодержувача.

4. Гарантія якості. Передбачувані і договірні умови про якість. Непрямий спосіб опису якості товару. Співвідношення найменування товару і умов про якість. Правова сутність гарантійного терміну. Відмінність терміну виявлення недоліків від терміну повідомлення про недоліки. Особливості умов договору про якість вживаних товарів. Умови про порядок гарантійного обслуговування. Гарантія під скасувальним умовою. Повна, часткова і" Дробова " гарантія. Протягом гарантійного терміну. Економічні моделі гарантії та їх відображення в договорі. Гарантія виробника та умови її дійсності. Можливість пред'явлення до виробника прямих вимог щодо якості кінцевими набувачами. Goodwill (угода про безкоштовний ремонт без визнання випадку гарантійним) і його ризики. Зворотний викуп як альтернатива поверненню товару.

5. Особливості поставки товарів в кредит і по передоплаті. Зіставлення застави товару та утримання права власності. Конкретизація в договорі умов застави. Застава рухомого майна. Звернення стягнення на предмет застави. Умови договору про комерційний кредит, його співвідношення з неустойками та іншими відсотками. Відсотки при відстрочці і розстрочці платежу. Умови договору про передоплату та їх юридична сила. Поставка за акредитивом та його умови. Використання факторингу та його види.

6. Санкції за порушення договору. Види неналежного виконання і різниця в наслідках. Суперечки про те, що можна вважати істотними недоліками. Експертиза якості товару. Умови договору про наслідки впливу на постачання ембарго і санкцій. Обмеження відповідальності продавця договором і варіанти їх встановлення. Право вибору покупцем заходів захисту, оформлення вибору і його наслідки. Співвідношення спеціальних вимог покупця з вимогами про відшкодування збитків. Зменшення ціни як санкція за поставку Товару неналежної якості. Облік зносу і пошкоджень товару при поверненні його продавцю. Абстрактні збитки і заміщають угоди стосовно постачання. Поняття аналогічного товару: відмінність між спорами про збитки і спорами про заміну товару на новий. Відмова від договору в разі істотного порушення договору. Позов про примус до виконання договору поставки в натурі: з боку покупця і з боку продавця.

7. Розірвання договору поставки без зв'язку з порушенням. Право на невмотивовану відмову від виконання: проблеми його визнання в судовій практиці. Відмова від виконання в визначених договором випадках як міра оперативного реагування. Розірвання договору за угодою сторін, його особливості стосовно рамкових договорів. Наслідки розірвання договору поставки. Зобов'язання сторін, які зберігаються після розірвання.

8. Іноземний елемент в поставках-особливості правового регулювання. Джерельна база та її особливості. Віденська конвенція про договори міжнародної купівлі-продажу товарів 1980 р. і механізм її застосування (застосовність, заповнення прогалин і субсидіарно застосовне національне право). Інкотермс, принципи УНІДРУА, lex mercatoria як правовий інструментарій. Вибір застосовного права і компетентного форуму. Застереження про застосовне право: рекомендації щодо складання. Зв'язок форуму (способу і місця розгляду спору) із засобами правового захисту продавця і покупця. Перехід права власності та ризиків випадкової загибелі товару: проблемні питання. Вимоги до умов, до форми і порядку укладення договору, особливості засобів правового захисту продавця і покупця на підставі Віденської конвенції про договори міжнародної купівлі-продажу товарів 1980 р.

лектори
Мохова Олена Вікторівна
К.ю. н., Доцент кафедри міжнародного публічного та приватного права НДУ "Вища школа економіки"
Томсінов Антон Володимирович
К.ю. н., начальник юридичного відділу ТОВ "Сканія-Русь"

ціна: 13000 руб.

https://privatelink.de/?https://m-logos.ru/onlain_seminars/onlajn-programma-povysheniya-kvalifikaczii-postavka-2/6224_24062020_10072020/
 
Угорі