Що нового?

Придбаний Магія тіла. Біль у спині (Антон Шапочка)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 552 ГРН
Учасників: 0 з 35
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 16.4 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
з 20 років своєї тренерської діяльності, 12 я посвітив роботі, пов'язаної з вивченням поширеної проблеми сучасної людини – напруга і дискомфорт в області спини

За статистикою, кожна друга людина хоча б один раз стикався з болями в спині і звертався до фахівця типу реабілітолога або тренера, які в стадії загострення просто відправляли його на ЛФК або на стандартні тренування в фітнес клуб. І там клієнтам найчастіше пропонуються 2 варіанти рішення:
  1. Щось розтягнути
  2. Щось сильно закачати
Спілкуючись з остеопатами, мануальними терапевтами, лікарями, проходячи численні навчання з вивчення тіла людини я прийшов до думки, що в нашому тілі все комплексно і складно влаштовано, тому такі варіанти рішень сильно обмежені і не дозволять досягти бажаних результатів.

Біль-це захисна реакція, яка народжується в нашій голові. До 80% всіх проблем нашого тіла можна вирішити через рух. ПРАВИЛЬНИЙ РУХ! Правильні рухи дадуть ресурс необхідний нашому тілу. Коли тіло знаходиться в ресурсі-йому все дається дуже легко:
  • больові відчуття зменшуються
  • м'язи зміцнюються і тренуються набагато ефективніше
  • розтяжка стає краще
мій новий марафон включає унікальне поєднання різних методик, які надають ефективний вплив на все тіло!

якщо:
  • ти хочеш знизити напругу в спині, шиї, грудній клітці і попереку
  • ти хочеш позбутися набряків і болю
  • у тебе є міжхребцеві грижі і протрузія дисків
  • ти перепробував всі стандартні технології і методики і не отримав результату
то мій новий марафон " Магія тіла. Біль у спині " для тебе.

У марафоні тебе чекають різні підходи, від дихальних практик до тейпірованія, які дозволять підібрати потрібні інструменти для вирішення головоломки свого тіла і допоможуть надовго позбавиться від дискомфорту в області спини.

Грижі, протрузії, біль в спині - це не вирок, це привід зробити кілька правильних рухів і насолоджуватися життям без болю. Чекаю вас у своєму новому марафоні.

https://ashapochka.com/item/magiya-tela.-bol-v-spine
 
Угорі