Що нового?

Придбаний [Максимум гроші] буйні гроші з Максом-5 (Максим Павловський)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 1012 ГРН
Учасників: 0 з 35
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 30.1 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Ось знаєте, буває таке-працюєш багато, отримуєш начебто досить, а грошей не вистачає? Ну, більшість з цим стикалося, і я колись теж стикався. І саме з цього я почав свій шлях у Фінанси. Так як отримував за тими мірками дофіга, а не залишалося ніфіга. І начебто вище не стрибнеш, ну як мінімум не знаєш як. І грошей повинно вистачати. Ан-ні. Бракувати. І ось в такій ситуації я і спантеличився питанням, а що ж робити.

ЩО МИ РОБИМО В ДВИЖУСІ?
Все просто: 14 днів, 14 завдань на збільшення кількості грошей у вас. Це і частина фінансової грамотності, і опрацювання ваших установок і тарганчиків, і трошки ефективності і тайм-менеджменту, і завдання на подолання себе. Коротше розкриваємо вас в хвіст і гриву, що б після движа ви розуміли як працюють гроші, як працювати з грошима, і як робити це максимально ефективно. Причому нічого складного або неможливого немає. Але людей розкриває. І найчастіше прозріння приходить саме через простоту технік. Не завдань, немає. Але технік, які використовуються в завданнях. А самі завдання для деяких стають дуже і дуже складними. І ось подолання цих складнощів і стає одкровенням і впливає на результати. До речі, після останнього потоку зібрав обратку, зрозумів чому у деяких учасників не вийшло досягти будь-яких значущих результатів, і трошки переробив движуху в черговий раз. Тепер там додатково два дуже крутих завдання, яких не було до цього. Тому будемо працювати без вихідних! О так, це жесть!!! Два тижні без вихідних. 14 завдань, плюс 42 контентих статті. Навантажу коротше по повній ваші голівоньки.

ПРИЄМНИЙ СЮРПРИЗ-БОНУС.
Помічена була така цікава штуковина, що після проходження движухи, в наступну чоловіки направляли дружин, а дружини чоловіків. Прям стусанами штовхали. І я ось тут подумав, А чи не зробити приємне і кайфове всім? Так як прям перед движухою буде таке свято як день Всіх Закоханих, знаю що не всі його відзначають, Але я так, тому пропоную приєднатися і вам. Значить дивіться, що я придумав. Оплачуючи движуху своїй другій половинці-ви йдете разом з нею. Тобто грубо-робите подарунок коханій або коханому, і самі причепом-паровозом йдете разом. Якщо хочете — робимо це потай. Тобто. оплачуєте для себе, а в личку мені пишіть ім'я своєї половинки. Ну, і 14 ого лютого ваша друга половинка отримає запрошення в закриту групу. А 19 ого лютого стартанемо.
https://privatelink.de/?https://maximumdengi.com/buynyie-dengi-s-maksom-5/
 
Угорі