Що нового?

Набір учасників [Manakova] Право для всіх. Побутове право-частина 1 (Роман Рябишев)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 1103 ГРН
Учасників: 0 з 16
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 71.7 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

склад вступного курсу з юридичної грамотності - " Право для всіх. Побутове право-частина 1"

Модуль 1 - " знайомство з судом і цивільним процесом. Основи судочинства".
ви зробите тур до суду загальної юрисдикції, дізнаєтеся хто в ньому мешкає і як в природних судових умовах проходить рядове засідання. Я познайомлю вас зі структурою нашої судової системи, розповім багато корисного про цивільний процес і судочинство в цілому. Як бонус розповім як самостійно скасувати будь-який судовий наказ і дам зразки необхідних для цього документів.

Модуль 2 - "отримання правових відомостей в мережі Інтернет". всього за годину я навчу вас пошуку всієї можливої інформації про фізичну або юридичну особу в глобальній мережі Інтернет. Навіть вставати зі стільця не доведеться. Цей модуль я жартома називаю посібником зі збору компромату і перевірці людей на благонадійність. Ви дізнаєтеся тонкощі юридичного пошуку і самостійно зможете розшукати необхідні дані. До ваших послуг буде інформація з усіх судових інстанцій, відомості про штрафи, борги, фірмах-одноденках і податкових махінаціях. Ви навчитеся знаходити борги, заставлене, рухоме і нерухоме майно. Ну і на десерт розповім про спосіб отримання інформації про кредити.

Модуль 3 - "встановлення спорідненості та інших юридично значущих фактів в суді" покаже як встановити факт спорідненості або смерті особи, навіть якщо перед нами закрилися всі двері. Припустимо, що компетентні органи повідомляють про відсутність відомостей або неможливість їх надання, а органи ЗАГС вимагають документи, які нам недоступні в силу Закону. Що тоді робити? Звертатися в суд, звичайно ж. Але спочатку потрібно зробити необхідні приготування, а заодно і побільше розібрати цю важливу тему. У підсумку ви дізнаєтеся як самостійно звернутися до суду з метою встановлення юридичних фактів або зможете проконтролювати роботу свого представника в суді за певними категоріями справ.

https://privatelink.de/?https://simplymanakova.ru/law1
 
Угорі