Що нового?

Придбаний Марафон усвідомленої молодості і краси "просунутий" (Вікторія Кушнарьова / vita_body love)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 1103 ГРН
Учасників: 0 з 14
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 81.9 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Просунутий марафон стартує 30 Квітня! Взяти участь в просунутому марафоні, можуть тільки ті, хто вже проходив базовий марафон Міябі.

просунутий марафон, або марафон другого ступеня - це комплекс вправ і прийомів, спрямований на точкове опрацювання конкретних недосконалостей. Якщо в базовому марафоні ми готуємо грунт для майбутньої роботи з особою, в просунутому марафоні ми будемо концентрувати свої зусилля на конкретних проблемах.

Цілеспрямовані удари по глибоких зморшках чола, зоні міжбрів'я, носослізній борозні, носогубних складках, брилях. Велика увага буде приділена опрацюванню кругового м'яза ока, кругової м'язі рота, виличних м'язів, м'язів нижньої частини обличчя. Освоїмо нові, раніше мною не публікувалися, прийоми роботи з м'язами, засновані на класичних остеопатичних методах ішемічної компресії, постізометричної релаксації. Навчимося робити повний лімфодренажний масаж обличчя, освоїмо елементи буккального масажу, і познайомимося з новими прийомами скульптурного масажу.

Багато уваги буде приділено шиї. У програмі марафону будуть лімфодренажний, Скульптурний і вакуумний масаж шиї і прийоми мануального опрацювання окремих м'язів і тяжів. Ну і звичайно наше улюблене кінезіотейпірованіе. Я вам дам нові, більш складні схеми, які вимагають певних навичок роботи з тейпами. Загалом, дорогі мої, буде цікаво!

просунутий марафон-це супер-інтенсив. Він буде проходити два тижні. Це буде тренінг для підготовлених марафонниць. Ми не будемо тягнути кота за хвіст, ми будемо ретельно і усвідомлено працювати. Як я вам вже розповіла, всі вправи з програми 2й ступені я не публікувала у себе в акаунті. Ні, мої дорогі, не тому, що я жаднюга і готова працювати тільки за гроші. Я просто хочу вберегти новеньких від невдач і розчарувань. Точкове опрацювання проблеми ефективна тільки після" розбору завалів", тобто після того, як ви гарненько пропрацювали всі прилеглі тканини.

Продажник
 
Угорі