Що нового?

Придбаний Марафон жіноча сила. 2017 (Серафима Миру)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 1103 ГРН
Учасників: 0 з 55
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 20.9 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

дуже сильна і глибока 10-ти денна програма "жіноча сила", вона буде проходити у форматі марафону. Протягом 10-ти днів кожен день ви будете отримувати завдання в текстовому і відео форматі і в рамках цього марафону я проведу для вас 3 вебінари "центри жіночої сили", "внутрішній чоловік і внутрішня жінка", "енергія стихій, очищення і наповнення".

Цей курс допоможе повернути вас до природної суті, істинного єства. Нагадає, що для жінки немає нічого неможливого, і всі її бажання здійсненні, адже чого хоче жінка – того хоче Бог.
Я докладу всіх зусиль, щоб ці дні занурили вас у світ глибинної жіночої сили і активували всі внутрішні ресурси.

основне завдання марафону:
⭐ ️ розкрити в вас джерело сили і ресурсу, допомогти відчути свою магію, за допомогою якої Ви зможете створювати своє щасливе і гармонійне життя.
⭐ ️ відновити контакт з тілом
⭐ ️ прибрати затискачі і блоки, які заважають течії вашої енергії
⭐ ️ допомогти вам стати господинею свого життя і самій створювати свою щасливу реальність

Жінка приходить в цей світ, щоб насолоджуватися і отримувати задоволення від кожної миті життя. І все, що їй необхідно для цього зробити, сгармонірізовать свій внутрішній світ, налагодити контакт з собою, зцілити свою внутрішню дівчинку і розкрити внутрішню жінку. Я проведу до цих цінних джерел всередині вас.

що ми будемо робити в марафоні:
  • тренувати інтимні м'язи,
  • розкривати своє серце,
  • відновлювати контакт зі своєю природою,
  • зцілювати свою душу від старих травм,
  • створювати своє майбутнє,
  • вчитися жити легко і з задоволенням, жити за принципом "хочу і можу", а не "треба і повинна",
  • Поговоримо про руйнівні темні жіночі програми
  • Навчимося очищати свій простір у всіх планах і наповнювати його
  • Будемо вчитися відстоювати особистісні межі
  • Запрошувати в своє життя ресурсні жіночі стану
  • Відновлювати контакт з глибинним несвідомим
які зміни очікують Вас в результаті проходження тренінгу:
посиляться Ваші привабливість і чуттєвість
з'явиться стан наповненості
підвищиться увага з боку чоловіків
https://privatelink.de/?https://www.instagram.com/p/BZGeKyilBRO/?taken-by=serafima_mira
 
Угорі