Що нового?

Придбаний Маркетинг Профайлер 2.0 (Ден Кідд, Алекс Ренд)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 3677 ГРН
Учасників: 0 з 33
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 115.9 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Що відрізняє Топ-копірайтерів планети від усіх інших ... і чому їм платять в 10+ разів, а іноді навіть в 100+ разів більше?


На старті своєї кар'єри я часто задавався цим питанням.

Чому крутим західним копірайтерам платять від 10 000$ до 100 000$ за текст... А бонусом ще й відсоток з продажів отслюнявлівают? І в той же самий час топові копірайтери в Рунеті беруть смішні 15 000 рублів?

[сьогодні Топ-копірайтери рунета приховують свої ціни, але я знайшов їх ціни пару років тому]

ПО-ЧЕ-МУ?
Може Західні копірайтери знають щось особливе?
Або вони володіють гарматними формулами текстів?
Або у них в арсеналі перевірені бомбічні схеми?
Я довго намагався вивідати їх темні секретики.
Кожен раз коли я проходив їх тренінги-я шукав Таємний інгредієнт, який вони ретельно від мене приховують ...

і кожного разу я не знаходив нічого подібного.
Вони не вчать писати так круто, що від текстів неможливо відірватися.
Вони не навчають" таємних " формул, які гіпнотизують читачів.
Вони не вчать хитрим маніпуляціям, від яких люди "хочуть" купити.

Швидше навпаки ...

одна з найбільш повторюваних порад звучить так:
Пиши настільки просто і зрозуміло, щоб тебе зрозумів навіть п'ятикласник, який тільки-тільки навчився читати. Тому вони змагаються не в крутоті своїх текстів, не в оригінальності своїх метафор і не в фірмовості своїх виразів. Вони змагаються в простоті.

Може, в цьому і полягає весь їх секрет?

Ммм ... майже.
Написати простий і зрозумілий текст легко. З цим завданням може впоратися кожен. Для цього навіть спеціальні знання і навички не потрібні. Є лише один невеликий підводний камінь розміром з айсберг:

що такого написати, щоб у тебе купували знову і знову?

Знайома проблема?

Її ще часто називають письменницьким блоком.
Коли ти сидиш весь з себе такий копірайтер... на екрані блимає курсор... а в голові непроглядна порожнеча і нерозуміння що писати, КОМУ писати і як продавати.

І мене це сильно дратувало, та виводило з себе.

Особливо, коли західні копірайтери намагалися мені допомогти. Кожен раз я скаржився їм на свою проблему, а вони кожен раз твердили мені одне і те ж - роби глибоке дослідження і прооблему як рукою зніме.

Але я ж вважав себе найрозумнішим.
Я думав, що вже знаю свою аудиторію.
І писав Всі тексти на голій інтуїції.
А фішка в тому, що письменницький блок - це симптом поганого дослідження.
Сам по собі цей письменницький блок не існує. Це міф. Вимисел.
Тобі складно писати, поки за твоєю спиною немає даних.
І мені дуже пощастило почути історію про легенду копірайтингу-Юджина Шварца.

Пара слів про його талант:
  • у нього був найкрутіший рекорд працюючих продаючих текстів і кампаній
  • його книга вважається Біблією продажів (Кажуть, якщо прочитаєш перші 5 глав, то будеш розбиратися в маркетингу краще, ніж 98% онлайн-маркетологів)
  • він написав ТВ-рекламу, яка продала кожному 14-ому власнику телевізора в США
  • він заробив 50 мільйонів доларів на підручнику з натурального оздоровлення
  • він отримав понад 2 мільйони замовлень на риболовецьку приманку
У чому секрет ж легенди копірайтингу світового рівня?

Він не писав тексти з нуля.
Він збирав їх з даних.

Так, ось такий простий секрет. І ти можеш говорити, що це банально... це нудно... і ти хотів почути зовсім не це.

Я тебе прекрасно розумію.

Саме тому я перший час і пручався порадам західних майстрів слова. Для мене інформація про важливість дослідження звучала занадто анти-сексуально. Я не хотів цього робити. Я хотів писати. Я хотів залучити. Я хотів продати.

Але ...

Я почув історію Євгена і зрозумів, що помилявся.

Виявилося, що кращий копірайтер в історії пірнав у дослідження з головою. Наприклад, якщо йому треба було продати книгу - він (1) вичитував її від кірки до кірки кілька разів, (2) відзначав кожен цікавий момент в книзі або на замітці і (3) передавав секретарці, щоб вона витягла всі дані в окремий документ.

Чи варто пояснювати що відбувалося далі?

Він збирав текст з отриманих даних.
Він не страждав від проблем " про що писати?”. Швидше, він вирішував проблему"про що не писати?”. Тому що він завжди збирав набагато більше даних, ніж він зможе використовувати.

Результат?
Його Тексти ставили рекорди продажів.
А він завжди приділяв інших копірайтерів.
Тільки за рахунок якісних і глибоких досліджень.
На цьому, мабуть, і зупинимося.

Я б міг ще довго розповідати про важливість дослідження... про те які плюшки відкриваються з хорошим дослідженням... наскільки простіше стає працювати... як приходить впевненість у своїх текстах... наскільки приємно відчувати, що твої Тексти приносять мільйони... і так далі. Можливо, я розкрию все це наступного разу і в іншій обстановці.

Тому що зараз я хочу зробити пропозицію для своїх.
Для тих, хто вже нас знає і хто знайомий з нашими продуктами.


перевірений документ одного з кращих
сучасних копірайтерів США, який
ми перевели і адаптували під себе.


Ми вже багато-багато років закликаємо робити глибокі дослідження.

І наші учні це прекрасно розуміють.

Але в останні роки я втратив інтерес до обучалкам, тому що треба знову і знову повторювати цю тему. Знову і знову доносити важливість дослідження. Якої б теми ми не торкалися - скрізь потрібні дослідження. (Можливо, саме тому в останній рік ми не створили нічого, крім контенту для клубу).

Тому я марив ідеєю створити окремий продукт з досліджень.

І ми навіть створили першу версію ... "Маркетинг Профайлер".

Проблема була в тому, що після виходу першої версії - ми пройшли навчання у одного з кращих сучасних копірайтерів США (він, буквально, пише тексти, які приносять 100-1000 продажів кожен день). Якщо тобі цікаво, то його звуть - Стефан Джоржі. І він дав свій документ для дослідження, в який я закохався з першого погляду.

Саме він і ліг в основу нашого нового продукту.

Я його перевів, адаптував під себе і перевірив на замовниках.

Результат?
Я висилав Алексу документ з дослідженням і просив написати пару листів. Йому вистачало тільки цього документа, щоб написати гарматну серію на 20-30 листів. (Більш того... йому було достатньо лише основної частини документа без блоку про "особистий бренд").

Звучить круто, так?

А ми тільки-тільки почали ...

Підглянь як ми проводимо дослідження,
щоб давати замовнику кращий результат
і бути впевненими у своїй роботі.


По суті, можна було б зробити голий документ і продавати його.
Настільки він цінний сам по собі.
Але ми хочемо дати тобі максимальний результат.

Тому ми підготували серію фірмових уроків, які допоможуть заповнити документ... і записали пару скрінкастів, в яких послідовно показуємо процес дослідження на прикладі випадкової ніші.

Як на мене, навчання на прикладах саме кайфове.
Я просто взяв одну нішу. Включив запис. І почав дослідження.

Так, я не провів його на 100%. Зазвичай, хороше дослідження займає у мене близько 1 тижня. Тому я не записував весь процес. Він занадто довгий і монотонний. Але я показав найбільш ключові моменти. Що я шукаю? Як я шукаю? Де я шукаю?

Тобі залишиться лише повторювати кроки зі своєю нішею.
Що може бути простіше?
Ну-у, і в якості вишеньки на торті...

Приколюхи від топ-копірайтерів, які
допоможуть шукати ідеї для щоденного контенту,
щоб побудувати міцний особистий бренд

Під час дослідження для продукту з досліджень (ну, а як ти ще хотів?)- я вивчав продукти різних топ-копірайтерів, щоб підглянути у них цікаві деталі.
Наприклад, у одного з моїх головних наставників - Бена Сеттла - є бомбічна штука під назвою "Галерея лиходіїв". Тільки одна ця штука принесе тонну ідей для драматичних листів, які будуть приносити продажі навіть без продажів.

Або ...
Один з найефективніших способів зміцнити свій особистий бренд - це розбити аудиторію на 2 табори. Так би мовити, своїх і чужих. Для цього ми взяли ТОВ-оо-дуже проста вправа від великого (не побоюся цього слова) Френка Керна. Тобі залишиться лише заповнити таблицю і використовувати її в роботі над контентом. Ізі-Ізі.

Або ...
У живої легенди копірайтингу, маркетингу, продажів і інфобізнесу - Дена Кеннеді - ми взяли арсенал емоційних тригерів, який відмінно доповнить твоє дослідження. Цілих 23 емоційних тригера, з яких точно знайдеться щось для твоєї ніші.

І це лише частина додаткових приколюх.
Про решту я розповім тобі в листах ...

скільки коштує і куди платити?
Ми ж все тут дорослі люди, так?
Я розповів вам про продукт.
Я показав що ти знайдеш всередині.
Я пояснив цінність дослідження.

Зараз можна було б розбити ціну на гуртки кави... або розбити вартість на дні, щоб вона виглядала дешево ... або порівняти з аналогами в світі (наприклад, курс з досліджень від австралійського копірайтера коштує 1 500$)... але ми цього робити не будемо (майже).

Ціна "Маркетинг Профайлер 2.0": 10 000 рублів.
І я можу з упевненістю сказати тобі, що вона ні-КОГ-та не буде нижче.
Гарне дослідження-це ваша конкурентна перевага.
https://privatelink.de/?https://marketingheroes.autoweboffice.ru/?r=ordering/cart/as1&id=43&clean=true&lg=ru&Settings[hideColQuantity]=1&Settings[hideColDelete]=1
 
Угорі