Що нового?

Придбаний Матриця долі, Діагностика призначень-перший ступінь методу (Наталія Ладіні)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 4780 ГРН
Учасників: 1 з 46
Організатор: Квітка Квітка
Статус: Збір коштів
Внесок: 108.1 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
перший базовий Курс є основою матриці долі
і тільки після його проходження ви проходите наступні етапи навчання.
Він спрямований на розуміння своїх основних життєвих призначень.
Основні його Базові поняття-це Діагностика призначень.
  • призначення вашого духовного життя, (напрямок творчої реалізації).
  • призначення матеріального життя. (Ключі до процвітання та здоров'я.)
  • а так само ваші призначення для роду батька і роду матері. (родові кармічні завдання).
  • призначення для соціуму. (реалізація в кар'єрі і служінні людям.)
а так само курс містить Методики і практики зцілення ваших життєвих ситуацій з мінуса карми на її плюс.

Дає вам унікальну можливість не тільки продіагностувати, а й зцілити ваші проблемні відносини по долі. Больові точки долі.

У цьому курсі складається Унікальна Карта Здоров'я, яка вам допоможе продіагностувати кармічно і зцілити проблеми фізичного тіла. Зробить Вас більш усвідомленими і здоровими! Покаже вам психосоматику виникнення хвороб тіла і їх першопричину.

Ви переглянете матрицю і по роках життя. Що саме по собі дуже цінно. Що, не чекаючи тієї чи іншої проблеми, ви зможете купірувати її і перевести в позитив долі, налаштувавши свій поточний рік на удачу.

Якщо вас турбують відносини в партнерстві, то матриця і перший базовий курс допоможуть вам зрозуміти, усвідомити і вийти на співзвучні відносини. Саме по вашим ключам і енергіям. І, можливо, притягнути партнера на плюсі кармічних потенціалів, а не на мінусі. Попередньо пропрацювавши партнерський код долі. Або, якщо партнер вже є, то сгармонізувати і поліпшити, зробити більш цілісними і люблячими, духовними ці відносини.
Адже важливо зрозуміти, що у мене за енергія в цих відносини, що мені співзвучно. Хто я в них. І від цього далі все складається найкращим чином. Виходимо від себе і міняємо світ навколо!

Так само вже після цього курсу ви можете починати діагностувати і своїх рідних і близьких. А можливо і друзів і знайомих. Набираючи практику діагностики по матриці долі.

1. Розрахунок матриці людини за датою його народження.
  1. Філософія 22 енергій світобудови.
  2. Рівні призначень: (для себе, для роду і соціуму, духовне і планетарне).
4.Вібраційні ряди 22 енергій.
5.Розрахунок чакр і їх вплив на наше життя.
  1. Розрахунок енергій по роках.
  2. Як налаштувати рік на удачу.
  3. Енергії врат семериць.
  4. Розрахунок ключа внутрішньої сили. (ключ для глобальних проектів)
  5. Карта здоров'я, її побудова.
  6. Ключі хвороб в психосоматиці.
12.Центральна енергія грошового потоку.
13.Центральна енергія творчої зірки.
14. Розрахунок партнерської та сексуальної енергії.
15.Різноманітні методики відпрацювань карми і зцілення долі.
  1. Зовнішні кармічні кути.
  2. Внутрішні кармічні кути.
  3. Лінія грошей.
  4. Лінія партнерства
  5. Лінія створення сім'ї.
  6. Лінія сімейного творчості.
  7. Ключ інтуїції.
https://privatelink.de/?https://22energy.com.ua/plan-odnogodichnogo-obucheniya/
 
Угорі