Що нового?

Набір учасників [matrix-doli] Фінансовий довідник (Ксенія)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 500 ГРН
Учасників: 1 з 15
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 34.7 ГРН
7%
Основний список
Резервний список

Квітка

Модератор
Команда форуму
[matrix-doli] Фінансовий довідник (Ксенія)


Використовуючи Фінансовий Довідник по методу Матриця Долі, ви отримуєте цінні інсайти, які допоможуть вам управляти своїми фінансами та створювати майбутнє, яке відповідає вашим фінансовим мріям та цілям.

Цей довідник потрібен, якщо:

Вам потрібно віднайти джерело фінансів
Збільшити потік фінансів в своє життя
Отримати підсказку про місце вашого прибутку

Даний Довідник – це практина інструкція, в якій сфері є найбільший потенціал, в яких професіях чекає успіх, та як на рівні думок та дій вийти на стабільне зростання та процвітання. Вся інформація зжата, "без води" з чіткою структурою.

Маючи цей Довідник – ви можете самостійно прорахувати всі данні, не тільки для себе а й для своїх близьких та дітей. Моя ціль – допомогти Вам пережити економічну турбулентність та знайти свій шлях до процвітання.

Замовити за 500 грн.

Як він виглядає, яка в нього структура, можете переглянути, перш ніж купити його - Переглянути приклад

https://matrix-doli.in.ua/doc/financovyi-dovidnyk-pryklad.pdf

Про мене


Мене звати Ксенія - і я езотеричний коуч та експерт в Матриці долі.

До 2020 року у мене було відчуття, що я проживаю не своє життя...

10 років пошуку себе, через різні інструменти самопізнання, але відповіді я отримала саме в Матриці Долі. Мене це так вразило, що я почала вивчати глибше цей метод, скуповуючи майже все, що знаходила на ринку.

Спочатку це було хобі, я розраховувала матрицю майже всім знайомим та друзям. Після лютого 2022 року, консультування з Матриці ніс лише благодійний характер.

Та згодом люди самі почали запитувати номер рахунку, бо та інформація, яку вони отримували - була для них цінною...

Так почався мій шлях, та згодом в жовтні 2022 року я реєструю ФОП, щоб моя діяльність була законною, сплачуючи податки.

За цей час я зробила більше 700+ Матриць, в тому числі й благодійні, постійно підтримую різні збори та маю подяки від благодійних фондів.

Я це написала, для того, щоб Ви зрозуміли, що моя головна цінність - це допомога іншим: знайти себе, знайти своє призначення, знайти свій грошовий потенціал, та в загалом почати жити СВОЄ щасливе життя, проживаючи найкращий його сценарій.

Запрошую до себе на консультацію, я зроблю все можливе, щоб Ви отримали свої відповіді та масштабувались як людина та експерт у своїй діяльності.

https://matrix-doli.in.ua/dodatkovi-materiali/finansovij-dovidni



 
Угорі