Що нового?

Придбаний Мені Можна! 2021 (Ада Конде)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 1471 ГРН
Учасників: 2 з 28
Організатор: Квітка Квітка
Статус: Збір коштів
Внесок: 54.6 ГРН
7%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор


Тривалість:
2-00 години

опис:
"МЕНІ МОЖНА!"- одна з найцінніших тем у моєму арсеналі. Без усвідомлення важливого аспекту" дозволу " собі не вийде зробити значних кроків вперед і отримати стійкий результат.

Буває так, що ви впираєтеся в невидимий стелю. Вам здається, що вище вже не стрибнути і Вам не судилося досягти мети, якої б сфери життя вона не стосувалася. Якщо ви помічаєте, що відкладаєте важливі справи, лінуйтеся, або вас охоплює тривога і страх втрати або трагедії, то дивіться цей семінар знову і знову.

Якщо ви відчуваєте незручність за свої успіхи, боїтеся заздрості або відчуваєте провину, коли відмовляєте комусь, використовуйте цей семінар для звільнення від почуття провини і зміцнення себе в стані " мені можна!". Ваше почуття провини згубно для успіху. Розчищайте шлях неймовірним можливостям, розставляючи все на свої місця у власній свідомості.

Чим більше ви розумієте цю тему, тим актуальніше вона для Вас стає, тим з більшою готовністю ви переглядаєте і вичавлюєте з цього відео важливі усвідомлення.

Будьте готові до правди. Чи не до пігулок для фантазерів, але до дає вам силу і свободу правді. Більш того, будьте готові до великих змін і внутрішньої трансформації. Цей інструмент допомагає знайти емоційну зрілість і силу винести власне щастя, достаток і успіх.

Все, що Ви маєте — це те, що ви самі собі дозволили мати. І в цю саму мить ви теж вирішуєте: можна Вам чи ні.

Зробіть правильний вибір. ВАМ МОЖНА!

https://shop.adaconde.ru/shop/product/mm/
 
Останнє редагування модератором:
Угорі