Що нового?

Придбаний [Меверік] авторська база знань з пошуку роботи в Москві і Санкт-Петербурзі

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 625 ГРН
Учасників: 0 з 19
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 34.2 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Я створив план Меверіка, щоб "витягнути людей з дупи", і всі 9 місяців аналізував тонну зворотного зв'язку, щоб зрозуміти, яким чином це можна зробити в реальному світі, а не в світі Тоні Роббінса. Я абсолютно точно зрозумів, що бізнес і всяке таке - для 99,9% народу не може бути точкою відліку. Абсолютно ніяк. І всі ці школярі-бізнесмени, і всі ці "фінансово незалежні" домогосподарки-шлях в нікуди. Як би я всі ці півроку не хотів, щоб всі могли відразу жити, як хочеться, а світ населяли ельфи і гноми, але чесно і відверто: почати з роботи на когось і заробити нормальні гроші там-це самий логічний і самий прямий шлях з точки А В точку Б, куди б ви далі з б не пішли


якщо ви
а) шукайте роботу і ніяк не можете знайти
б) запліснявіли в рідному Мухосранську
в) хочете поміняти сферу діяльності, наприклад, перейти в ай-ти
г) працюєте, і думаєте, що у вас хороша з/п
д) навіть якщо у вас дійсно хороша з/п
е) взагалі не знаєте, що робити
е) втомилися від бізнес-спроб і просто хочеться бабок (нарешті)
ж) хочете знайти роботу мрії за типом всяких Мікрософтів
з) що завгодно ще
Ми з Ле Шифром беремо відповідальність на себе і витягнемо кожного з вас з будь-якої точки і до будь-якої мети. Тому що ми можемо, тому що ми своєю шкурою пройшли все це. І не один раз.


що, куди, як
ще на перших пітерських співбесідах ми прозріли — наскільки, все-таки, Дік і зашорен ринок праці в Росії. Кілька базових принципів - і відчуваєш себе вовком, якого скинули з вертольота прямо в отару овець. Кожне наше пристрій на роботу перетворюється в піратське свавілля. Ми доклали всіх зусиль і всю щирість, щоб на цьому тижні показати вам - ми знаємо, що робимо. І судячи з 1000 + питань в личку Ле Шифра, у нас вийшло. Без найменшого докору сумління запрошуємо вас приєднатися до цього російського піратського свавілля і змінити своє життя реальним, життєвим, зрозумілим способом.

Варіант 1. Амулет
оновлювана інтерактивна авторська база знань з пошуку роботи в Москві і Санкт-Петербурзі. Вичавлений досвід Меверика і Ле Шифра-дивіться картинку в пості. У Мева вже є досвід створення бази знань (по возі) і він знає головний принцип — будь-який курс вимагає постійного поліпшення, тому що горщики не боги обпалюють. У випадку з Амулетом ви платите один раз, отримуєте посилання і довічний доступ до оновлень. Оновлення виходять не рідше разу на 2-3 місяці і вносять кардинальні Доповнення. Зараз ми вносимо в базу останні штрихи-доступ до фінальної версії відкривається в понеділок, 17 вересня на окремому закритому каналі.
 
Угорі