Що нового?

Набір учасників [Міф] серце зі скла. Одкровення солістки Blondie (Деббі Харрі)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 627 ГРН
Учасників: 0 з 35
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 18.6 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
відверта автобіографія солістки Blondie — про сміливу, прекрасну і народжену стати панком Деббі Харрі.

"Серце зі скла" крок за кроком розкриває етапи життя Деббі Харрі - від запаморочливого комерційного успіху, героїнової залежності, смертельно небезпечної хвороби її партнера Кріса Стейна, трагічного банкрутства і розпаду Blondie до багатогранних акторських ролей в більш ніж тридцяти фільмах, приголомшливої сольної кар'єри, тріумфального возз'єднання групи і невпинної громадської діяльності Деббі по захисту навколишнього середовища і прав ЛГБТ. Ця книга-кінематографічна історія жінки, самостійно пробила собі шлях і задала планку цілому поколінню творчих людей, що йдуть по її стопах.

Захоплюючий коктейль чуттєвого, задушевного оповідання і чудового оформлення видання" серце зі скла " виводить музичну автобіографію на новий рівень і створює по-справжньому об'ємний портрет героїні. У книзі відкрито і детально описується як блиск, так і вся грязь і підводні камені слави і відтворюється сцена нью-Йоркського андеграунду 1970-х, коли Blondie виступали пліч-о-пліч з Ramones, Television, Talking Heads, Іггі Попом і Девідом Боуї. Чудова з естетичної точки зору, що включає в себе раніше не публікувалися фотографії, Унікальні ілюстрації та колекцію фан-арту, "серце зі скла" повною мірою втілює художнє бачення і світ Деббі Харрі.

від автора
У 2006 році ми дізналися, що Blondie офіційно увійде в Зал слави рок-н-ролу. Я повірити не могла. Було стільки відомих імен, які, як я думала, будуть удостоєні цієї честі раніше нас: спочатку в музичній індустрії ніхто не сприймав Blondie настільки серйозно. Я теж ніколи не ставилася серйозно до Залу слави рок-н-ролу, але, якщо чесно, було дуже приємно отримати таке визнання. Ми підняли прапор нью-Йоркського року і допомогли нашій ― тоді андеграундній ― культурі стати масовою.
***
ДУМАЮ, ми дісталися до тієї частини, де ви всі піднімаєтеся з місць і аплодуєте, а я вклоняюся і переможно покидаю сцену. Ха! Я все ще тут. У мене була сама що ні на є цікаве життя, і я планую продовжувати в тому ж дусі.

Для кого ця книга
Для фанатів Деббі Харрі і групи Blondie.

Для шанувальників експериментальної і бунтарської культури сімдесятих, панку і нової хвилі і просто меломанів.

про автора
Музикант, актриса, активістка і культове обличчя нью-Йоркського андеграунду, Деббі Харрі-солістка групи Blondie, яка створила нове звучання, в якому злилися рок, панк, диско, реггі та хіп-хоп, і випустила деякі з найбільш обожнюваних поп-пісень усіх часів. В якості музи вона співпрацювала з найзухвалішими діячами мистецтва минулих чотирьох десятиліть. Вплив Деббі Харрі на нашу культуру можна порівняти тільки з її небажанням відкрити свій внутрішній світ - до сьогоднішнього моменту.

Деббі і Blondie продали мільйони альбомів по всьому світу і в 2006 році були включені в Зал слави рок-н-ролу. Харрі пощастило грати в декількох найбільш цікавих незалежних фільмах останніх двадцяти років. Пройшла шлях від зухвалої панк-богині Нижнього Іст-Сайда до активістки, яка бере участь в екологічних проектах і захисту прав ЛГБТ-спільноти, Деббі Харрі завжди буде асоціюватися з духом панку, який так чи інакше живе в кожному з нас.

Формат: PDF
https://privatelink.de/?https://www.mann-ivanov-ferber.ru/books/serdce-iz-stekla/
 
Угорі